Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne üvöltve...

Mit csináljak, hogy ne üvöltve induljunk levegőzni?

Figyelt kérdés

úgy néz ki a napunk, hogy reggel 7-8 között ébred, átöltözünk, hami, és 10-ből 8-szor visszaalszik, néha nyügös egy kicsit. van amikor délig is alszik, és úgy keltem, de újabban 10 körül felébred. játszunk, tornázunk, és általában 12-kor újra hami, de van, hogy nem bírja addig, és hamarabb eszik. ezután megyünk ki, már ha nem ordít. igaz, mindig csak az udvaron vagyunk, elég nagy...

volt olyan is, hogy felöltöztettem, bele kocsiba, de ki kellett venni vissza, mert úgy sírt. néha emiatt nem is megyünk ki... :(

mit csináljak?


2009. márc. 5. 18:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

hát elvileg már meg kellett volna szoknia, hogy séta következik és az jó... :( ugyanis kezdettől fogva így csináljuk.

eleinte bundazsákot adtam rá. na akkor aztán volt üvöltés. most már csak egy kabátkát adok rá, meg sapit, és a kocsiban alatta pléd van, amit a lábára is tudok hajtani. és erre jön a mózeskosár fedele, aztán a kocsi lábzsáka, tehát 3 réteg. nem fázik, az tuti. és eleinte jó volt neki így, és nem sirdogált,csak most pár napja nem akar igazán maradni. ma épp szerencsés voltam, elaludt kajcsi közben, és így nyugi volt.

2009. márc. 5. 21:24
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincs melege? Ha csak pár napja csinálja... Próbálj egy réteggel kevesebbet adni rá, végülis 9 fok van. Én az voltam, akinek a gyerkőce nem szereti a csendet. :-)
2009. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

hát ma remélem eláll az eső, és akkor bevetem azt, hogy a mózeskosárfedél kimarad, hátha.....

meg játék, cumi (bár az eddig is volt), és remélem beválik valami. ha egy sem, marad a kézben szellőzés, csak az kemény lesz, kigyúrtleszek, mint állat :))))))

köszi mindenkinek a segítséget.

sok boldogséágot nektek :)

2009. márc. 6. 09:53
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából már nagyon sok hasznos tanáccsal elláttak, én így csak azt akarom mondani, hogy tényleg vidd ki és ne foglalkozz a szomszédokkal, mert akinek van gyereke, az tudja, hogy egy gyerek bizony sír. Az enyém is általában végigüvölti a sétát, én tudom, hogy azért, mert utálja a nagy ruhákat, remélem hamarosan ez változni fog, ha jön a jobb idő. Valamint nem szeret sokáig egy helyben lenni sem és hát séta alkalmával ugye sokat fekszik egyhelyben. Nézelődik egy darabig, de megunja. Szóval vidd, attól függetlenül, hogy sír! 9,5 hós kislány anyukája.
2009. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

10.41, köszi szépen neked is. ma szerencsére elaludt a reggeli hami után, így gyorsan felöltöztettem, és mivel az eső esik, csak a folyosóra toltam ki, és rányitottam az ajtót. végülis így is levegőzik. de máskor is próbálok majd nem mással foglalkozni, hisz a Picikém a fontos, nem a szomszédok......

minden jót!

2009. márc. 6. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!