Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik kb. egyhetes...

Mennyit eszik kb. egyhetes babátok egy nap? Azt hányszorra? Levegőzni voltatok már vele kint?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, voltunk kint a kertbe, kertes házban lakunk. Amúgy meg egész éjjel nyitva az abéak, az is olyan, mintha kint lennénk.

Ilyenkor kb. 12* evett egy nap.

Próbáltam tartani azt, hogy 2 óra teljen el az evések között, és egy evés 20+20 percig tartson, ne tovább. (mellenként 20 perc, szopós, anyatejes baba)

alkalmanként kb. 50 milit evett.

2011. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ennyi idősen már vagy 30-40 percet sétáltunk mindegyikkel (mind a 3 téli gyerek):-)))

igény szerint ettek olyan 8-12 alkalommal (mindegyik gyerek máshogy)

h mennyit azt nem tudom nem mértem soha ha jelzett mellre raktam a babát és evet ameddig akart .-)

2011. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja ált egy mellből szoptak és volt h 30 percet vagy többet is de volt h 5 perc alatt jól lakott
2011. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!