Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S! Ez újra az lehet?...

S. O. S! Ez újra az lehet? Induljunk vagy ne?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11,5hónapos. 5hónapos korában volt egy bakteriális húgyúti fertőzése. Ezt úgy vettük észre hogy egyik reggel nagyon büdös volt a pisis pelus. Napközben semmit sem észleltem. Elmentünk házidokihoz, beutaló, vizelet vizsgálat, 3szor annyi baci volt benne. Majd urológia, tenyésztés kapott antibiotikumot és meggyógyult. Tegnap reggel ismét megcsapta az orromat az erős, szúrós szagú pisi. Nem evett, ivott semmi újat. Ma pedig úgy láttam mintha meglenne dagadva a kukaca is. Külföldön lakunk (600km az otthonunktól) havonta szoktunk hazajárni. Van itt egy magyar dokinéni de még ne jártunk nála ha elviszem hétfőn vajon itt is ellátják mármint a labor részére gondolok vagy csak sürgős esetben. Apa bevan ide kinn lakcímre jelentve és ideiglenes letelepedési engedélye is van. Vagy ti elmennétek inkább haza? Szerintetek újra baci van a dologba? Miért csak az esti büdös?
2011. okt. 15. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Most a reggeli vagy az esti volt a büdös?

A reggeli pisi mindenkinek büdösebb szokott lenni, mert koncentráltabb, ez normális. Ha még "annál is büdösebb", akkor egy laborvizsgálatot megér a dolog.

2011. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az éjszakai pelus. Minden reggel szimatolom mióta már volt neki egyszer ilyen és ez most sokkal sokkal büdibb. Igen laborvizsgálat mindenképp kell csak nemtudom hogy induljunk e haza vagy idegen országban is megcsinálják e.
2011. okt. 15. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne csinálnák meg máshol is?

Ha a biztosításotok lehetővé teszi, akkor csináltassátok meg. EU-s ország?

Én emiatt nem mennék haza, antibiotikum külföldön is van.


Egyszer Németországban lett beteg az akkor szintén 11 hónapos lányom, és profin ellátták. (Mi csak nyaraltunk akkor) Ki kellett fizetni a kezelést, de otthon vissza lehetett igényelni a pénzt...

2011. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen Eu-s ország Ausztria.
2011. okt. 15. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs is biztosításotok, de van EU-s kártyátok, azzal jogosultak vagytok minden ellátásra, pont mint itthon!
2011. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az eus kártya az az euros övezetekre jó, elmehetsz dokihoz, mert olyan mintha itthon mennél el, azoknál használható akik beléptek az euba. Előző voltam.
2011. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!