Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne üvöltve...

Mit csináljak, hogy ne üvöltve induljunk levegőzni?

Figyelt kérdés

úgy néz ki a napunk, hogy reggel 7-8 között ébred, átöltözünk, hami, és 10-ből 8-szor visszaalszik, néha nyügös egy kicsit. van amikor délig is alszik, és úgy keltem, de újabban 10 körül felébred. játszunk, tornázunk, és általában 12-kor újra hami, de van, hogy nem bírja addig, és hamarabb eszik. ezután megyünk ki, már ha nem ordít. igaz, mindig csak az udvaron vagyunk, elég nagy...

volt olyan is, hogy felöltöztettem, bele kocsiba, de ki kellett venni vissza, mert úgy sírt. néha emiatt nem is megyünk ki... :(

mit csináljak?


2009. márc. 5. 18:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
még annyit, 3 hós lesz
2009. márc. 5. 18:37
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 hós a kis fiam és csak úgy hajlandó a kocsiban maradni, ha nincs fekvőre állítva az ülés. Számára az is fontos, hogy halljon, vagy lásson. De ha egyszer elalszik a babakocsiban, akkor min. 3 órát alszik benne.

Állítsd úgy, hogy tudjon benne nézelődni. Türelem!

2009. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem a kislányom volt ilyen, már a séta gondolatától rosszul voltam.Mindig ordított.Aztán már úgy vittem sétálni hogy kézben, úgy csendben volt, ha elaludt, akkor meg betettem a kocsiba.4 hósan vettem neki sportbabakocsit, abba ültettem, és onnantól kezdve elvolt benne.

Úgyhogy szerintem is az a baj hogy nem lát ki.

2009. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy kint nagy a csend? Lehet hülyén hangzik, de a mi kislányunk szereti, ha zaj van körülötte. A múltkor kitettem, mert jött hozzánk egy szerelő és nem akartam, hogy fúrjon-faragjon mellette. Kitettem, de hisztizett, hogy be akar jönni. Behoztam és a fúró mellett aludt 2 órát. Ha benn vagytok akkor nem szól a rádió/tv? A mi kicsink zajhoz szokott... Remélem segíthettem..
2009. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi. mindenki mondott okosat. bent szól mindig valami. de kint meg állandóan ugat a szomszéd kutyája, de azért az nem ugyanaz. és a kilátás. hát igen, biztos zavarja. de nem gond, hogy ha megemelem a kocsi ülését? nem korai még neki?
2009. márc. 5. 19:04
 6/15 A kérdező kommentje:

megyek, mert bekakilt.... :))))

de azért írjatok, ha tudtok. fürcsi után jövök :)

2009. márc. 5. 19:05
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még korai ültetni. Mikor kezd el ordítani? Mert az enyém is csinálta, de én meg tudtam úgy oldani, hogy előbb én öltöztem fel, aztán őt öltöztettem és így nagyon hamar a kocsiba került, talán 1-2 perc a sírás, de akkor már tolom is és elhallgat. Persze ő nem ordít, csak elégedetlenkedik. Esetleg egy zenélő játékkal, csörgővel nem tudnád elterelni a figyelmét? Kint már elhallgat?
2009. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

általában kint elalszik. sokszor úgy, hogy a füvön toljuk, és az elrázza. de volt már olyan is, hogy kivitte Apa, és 10 perc harc után behozta, mert nem bírt vele. :(

csörgőt még nem próbáltuk.

csak ha egyedül vagyok itthon, és sír még bent,vigasztalhatatlanul, akkor inkább ki sem viszem, mert állandóan az jár a fejemben, hogy majd a szomszédok megmondják milyen béna vagyok... :(

2009. márc. 5. 19:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegyel cumit a szajaba.

Vagy vidd ki delelott, amikor ugyis aludna. Es akkor alszik kint.

A levego nagyon fontos, vidd csak ki minden nap. Esetleg setalj vele, ne csak kitold az udvarra. Majd megnyugszik, ha kicsit sir, hat ez van, szerintem ha zotyog alatta a babakocsi megnyugszik. Esetleg oltozkodni nem szeret, ez lehet a gond. A tul sok cokmok ruha lehet a gondja a kicsinek.

2009. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédokkal ne foglalkozz! Gondoljanak amit akarnak, ha nekik is volt kisbabájuk, akkor tudhatják, hogy egy kisbaba sírdogálni is szokott. A friss levegő sokkal fontosabb neki mint a szomszédok nem tetszése! Ha már olyan szerencsés vagy, hogy kertesházban laksz tényleg érdemes kipróbálni az ölben kivitelt és esetleg ott belerakni a kocsiba. Nekem is van olyan, hogy lemegyünk sétálni és elkezd sírni, sőt ordítani, nem győzöm rázni a kocsit, macskakövet keresek, de nem mindig jön be. Van, hogy 10 percig sír (üvölt), mire elalszik. Én viszont teszek rá, hogy mit szólnak, más babája is szokott sírni. :)


Szerintem ha hozzászokik, hogy a vetkőzős hercehurca után levegőzés, kocsikázás jön, nem fog majd sírni! Ez jó esetben néhány nap! De te se idegeskedj, mert megérzi és akkor azt hiszi baj van! Mosolyogjál közben, beszélj hozzá folyamatosan, nyugtatgasd.


Mihamarabbi kellemes sétákat kívánok!

2009. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!