Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos kislányom...

3 és fél hónapos kislányom már majdnem 3 hete náthás? Ez normális?

Figyelt kérdés
Csak orrcseppet használok és porszívózom az orrát. Egy ideig adtam neki a Calcimuscot, de a doktornő azt mondta, hogy már nem kell neki adnom.
2009. márc. 4. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A én 9 hónapos lányom is több mint 2 hétig volt taknyos. Kb. 5 nap után írt fel neki Neomicin orrcseppet a doki. Az egy hét után sem segített. Ekkor egy másik antibiotikumos orrcseppet írt fel, amitől 3-4 nap után teljesen elmúlt a nátha. Persze én is folyamatosan szívtem az orrát.

Szeritem ennyi idő után már valamit a ti dokitok is adhatna a picurnak, bár én nem vagyok orvos.

2009. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia


Teát szoktál neki adni? Ha igen akkor adjál neki csipkebogyó teát, tele van c-vitaminnal. Visszahütőtt forralt vízbe áztasd egy éjszakán át. Izesítés nélkül kínálhatod.

2009. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!