Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vesztek valamit babátoknak...

Vesztek valamit babátoknak húsvétra? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
válaszokat köszönöm
2011. ápr. 19. 20:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Az én gyermekeim 4 és 1 évesek, fiú és lány.

A fiamat mozgásfejlesztésre hordjuk így terápiás jellegű dolgokat hoz a nyuszi. Kötéllétrát, tányérhintát, ugrálós gumiállatot és egy kézikocsit (kerti játék), utóbbi kettőt közösen kapják a hugival. Meg néhány minőségi édességet. A pici ruhákat kap és egy szélforgót, neki még nem adok csokit.

A rokonok biztos elárasztanak minket a csokival (a tejbevonómasszás ehetetlen nyulakkal, amik aztán mennek a kukába.) Minden évben megkérjük őket ne édességet hozzanak, vagy ha mégis inkább keveset, de minőségit - áááááááááá hiába , jönnek a szó szerint ehetetlen nyuszik!

2011. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

1,5 éves, a kertben elrejtünk neki pár műanyag állatkát és csokinyuszit.

i se szoktunk ajándékozni de pont akartam neki venni így húsvétkor kapja meg :)

2011. ápr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Egy nyuszis bögrét kap, egy csokinyuszit, két csokitojást, és egy egyszerűbb társasjátékot. 3 éves lesz a nyáron a lányom. A kicsi 4 hós, ő egy nyuszis rágókát kap.
2011. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Kis lányom 4,5 éves a fiam 8 hónapos. Anyósom a lányomnak pólót vett és még egy-két édességet. A fiamnak 2 bodyt meg egy Nestlé tejpépet. Anyu póló-nadrág eggyüttest a lányomnak meg egy kicsi csoki a fiamnak egy kinti dudás hintát. Mi vettünk egy 180 cm-es csúszdát (közösen kapták a nyúltól) és a nagy lány még kb. 4000 ft-ra sikerült édesség csomagot. Pár db minőségi csokit összeszedsz és máris ott vagy 3-4000 ft-nál. de mit tehetünk, ha nem szereti a kakaómasszásat. én sem szeretem.
2011. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ki nedobd a masszás csokinyulat,sütibe jó:-)


Lányom 22 hós,ő babát.sétálókuytát kap,ruhákat,csokit.

Fiam33 hós,ő pénztárgépet,szerelőszettettkap,ruhákat,és csokit.

2011. ápr. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 kisnita ***** válasza:

Szia!

Az én fiam (21 hónapos) már kapott egy playskool formabedobós teknőst a múlt vasárnap (húsvéti ajándék, de nem bírtam ki addig)

Kapni fog csoki nyuszit (azt a mini verziót mert egyébként nem szereti a csokit). A kertben zöldségeket rejtek el neki és igazi tojást (szintén azért mert nem szereti a csokit) ő egy szem paradicsomért a térképről lemenne, de az édesség nem hozza lázba :D

Vasárnap megyünk anyósomékhoz ők is elrejtenek neki zöldséget a kertben majd ott is keresgethet és mondta anyósom, hogy valami ajándékot is vett neki, nem nagy valami, de örülni fog neki, én sem tudom mi az. Utána megyünk apósomékhoz (elváltak a párom szülei) ott biztos kap nyuszi csomagot tavaly is azt kapott és egy kis alvós rongyit is kapott, idén nem tudom kap-e valami játékot.

Hétfőn megyünk anyukámékhoz, anyu minden évben vesz az összes unokának olyan extra nagy nyuszit, kb egy hétre ki tesszük az ablakba és utána meg szoktuk enni közösen vagy ha nem bírjuk sütikhez szoktam felhasználni :)

Szerintem jó dolog az ajándékozás. Nem azt mondom, hogy drága játékokat veszek a gyereknek minden húsvétra, de azért egy csoki nyuszi vagy pici babáknak egy plüss nyuszi belefér... Az én fiam mindennek úgy tud örülni, ha egy darab színes papírt adok a kezébe attól is olyan boldog, hogy leírni nem lehet.

Én nem vagyok keresztény, a párom és a családja az, az én családom is az, viszont a hagyományokat egyik család sem őrzi. Míg a párom kisgyerek volt általában be tartották, hogy húsvét előtt nem ettek húst (gombás káposzta volt amit nagyon szeretett) és húsvétkor mentek a misére is. Ma már senki nem tartja ezeket a szokásosat. Az én szüleim pedig csak olyan light-os keresztények mert ők soha nem is tartották ezeket a szokásokat, csak akkor jártak templomban mikor a gyerekeket keresztelték.

2011. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 17 hónapos, tőlünk duplót kap, kinder tojást és még 1-2db csokitojást. Én sem vagyok híve annak, hogy a gyereket minden nap csokival kell jóllakatni, de azért adunk neki, ha megkívánja és kér.

Nálunk elég nagy a család, sok helyről kap alkalmakra ajándékot, így mindenkinek mondtuk, hogy max.2-3szem édességet hozzon, mert így is nagyon sok lesz, amit kapni fog. Inkább mindenki vett neki valamit, pl. kap ruhát, mesekönyvet, homokozó játékot, hintát, memória játékot, stb.

2011. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia.Kisfiam 22 hónapos,nagyszülőktől déditől 1-1 minőségi nyuszit kap,tőlünk kindertojást,és nagy közösen pénzt összedobva kap:3 felsőt,1 kis talicskát,1 játék fűnyírót és egy 10 db-os toronyépítőt-mert mindent egymásra pakol egyébként,meg 3 ilyen kis kerti szerszámot.Ezeket nagyon szereti utánozni,húzkodni-úgy,hogy ezeket kapja.Nálunk a pláne a dologban,hogy holnap a dédinél búcsú lesz,onnan is tuti jön majd egy kis buborékfújó vagy lufi ilyesmi:))))

Kellemes Ünnepeket nektek!!!!

2011. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

2 éves a kisfiam és tőlünk kap dinókat mert most ez a nagy kedvence és barkács készletet.

Az anyósoméknál lesz elrejtve csokinyuszi meg hasonlók de ők ezt a nagy méretű traktort vették neki.

Anyuéktól nemtudom mit kap.

Én szeretek ajándékozni és minden hónapban veszek is a kisfiamnak valami játékot vagy apróságot!

2011. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 borzas20 ***** válasza:

Kislányom 3 éves.Neki hoz a nyuszi egy rollert,mert nagyon szeretne egyet.Én nem vagyok az édesség híve,de most kivételt teszek.Úgyis a rokonoktól rengeteget fog kapni.

Kisfiam 4 hónapos,egyenlőre mindene megvan.Fogalmam sincs mivel tudnám meglepni.De szerintem neki elég lesz a nővére boldogsága amikor meglátja az ajándékát.



b

2011. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!