Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek húsvétra 2-3 hós...

Mit vesztek húsvétra 2-3 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Nekünk már a második gyerkőc a kisfiam és igazából új dolgot még nem kapott mert a nővéréről rámaradt minden, kisruhákat a barátnőm fiaitól örökölt, úgy szeretnék neki valamit venni, bár tudom hogy nem értékeli még, de mégis! Ti vesztek valamit???
2011. ápr. 11. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, a névnapjára sem vettünk. Sőt a nagy sem fog kapni csak egy csokinyuszit. Mi nem csinálunk nagy cécót a húsvétból. Konkrétan azt sem tudom pontosan mikor lesz. :-) De vmikor most mert láttam azt a rettenet csokinyúl áradatot a hipermarketben.
2011. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Őszintén, semmit.

Nálunk is ketteske, örökölt ruhákban, játékokkal, mindennel.

Mégsem húsvétra kapja ha kap valamit.


Nálunk amúgy sem szokás az ajándékozás húsvétkor. Csajnak a locsolás az ajándék, a fiúknak pedig a hímes tojás(csokihegyek)

2011. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Igazából épp a minap szóltak meg, hogy a szülinapjára nem vettünk neki semmit. Kapott gyonyorű tortát, családtol pénzt amiből vehetünk neki amit akarunk. Teli van játékkal, ruhával. Ha újat látunk ami már a korának megfelelő, és jo árban van megkapja, de most semmi nem jutott eszünkbe, kacat meg van bőven, nem kell már. De nem sérelmezte :D

Nálunk csak a karácsony az amikor ajándékot veszünk konkrétan ünnep alkalmából. Mindig megkapja a korának megfelelő játékot vagy bármit, és ha ez épp két ünnep kozé esik, hát ünnepnapkor épp nincs ajándék. Máskor meg van. Ő még ezt ugyse érti. De csak azért mert alkalom van nem akarok folosleges dolgot venni.

2011. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 éve ekkor játszószőnyeget vettünk a kisfiamnak, a névnapjával egybeesett:)
2011. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

semmi különöset.

én a férjemnek vettem Kinder tojást, na annak a műanyag tojását (csak a "héját") kapja a 9hós babám.

2011. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi egy kis plüss nyulat vettünk, a polcán lesz amíg nem használhatja
2011. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ruhákat vettem neki és egy zenélő forgót.(első baba)
2011. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én még a 15 hónapos kisfiamnak se veszek semmit.

Nem tudja még,hogy mi az a húsvét.Plüssökkel amúgy sem játszik.Csokit meg nem kap.

Születésnapjára meg karácsonyra kapott játékokat,de ők nem tudják még az ünnepeket.Csak annyit ért belőle,hogy sokan vagyunk ilyenkor:)))

2011. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!