Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babanézőbe mikor engeditek a...

Babanézőbe mikor engeditek a rokonokat, ismerősöket?

Figyelt kérdés

Otthonotokba..., milyen idős a babád, amikor jónak látod, hogy jöhetnek a látogatók?

Miért?


2011. ápr. 19. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a fiam november végén született,a nagyszülők,testvérek,dédik jöttek látogatni már decemberben.a többiek csak január második felében,mikor letelt a 6 hét.influenza szezon volt,féltettem a kisfiamat.
2011. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

SOHA!!!

Komolyan mérges vagyok,kedden szültem,szombaton jöhettünk haza,vasárnap már beállítottak,de nem a közeliek.Azt hittem felrobbanok,4 kilós babám lett,nem tudtam ülni,senkinek nem kívánom.Tényleg örülök,ha érdeklődnek,de azért már ilyet.4-en 5-felé nyúztak,hogy rakjam mellre,úúúúú....nem is sorolom.

A második szülésemnél is eljátszották,most harmadjára meg se mondom,ha szülök.

2011. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a közvetlen család jött újszülött kora óta. Aztán az elsö barátok kb 1-2 hósan jöttek, volt akik itt is aludtak egy egy éjszakára. 3 hósan már repültem a kislányommal.


Èn nem szeretek egyedül lenni és a párom sem. így minket nem zavart hogy volt mindig aki kitakarított, megfözött vagy vasalt nekünk.


de ismerek olyat aki 3 hós koráig még a közvetlen családnak is csak nagy harcihó árán mutatta meg a gyereket.


mindenkinek maga kell hogy eldöntse.


az elsö 4 hétben távoli ismerösök azért ne jöjjenek.

2011. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szültem és hazajöttünk megmondtam a rokonoknak, hogy most 2 hétig senki, a férjem itthon lesz és hármasban szeretnénk lenni, szerencsére tiszteletben tartották! De utána nem volt megállás... :(
2011. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az megint más, hogyha valóban segíteni mennek a látogatók. De az már egy kicsit bosszantó, hogy ki sem pottyant a baba, már rád rontanak pusztán csak okoskodni, ingyen kávéval, ingyen kajával kiszolgáltatják magukat és még sorolhatnám...
2011. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is szó nélkül megjelentek. Na második babanal ilyen tuti nem lesz.
2011. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is egy szombati napon mentünk haza 2 hónapja,már aznap ott volt a közeli család 9en. Azt hittem megőrülök, ülni nem tudtam a gátmetszésem úgy fájt, ha álltam rogyott össze a lábam, fáradt voltam és kimerült + még azt sem tudtam hogy mit kell hogy kell tennem a picimmel hogy neki jó legyen. Jah, az Én véleményemet az érkezésről nem kérték ki, ha megtették volna azt mondom min. 1 hét után jöjjenek. A másodiknál másképp lesz.


Úgy látom akkor ez nem csak nálam csapódott így le. :(

2011. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Közeli rokonok (nagyszülők és a mi testvéreink) már aznap jöhettek, nekik örltem is, nem volt teher. Nyilván inkább segíteni jöttek, nem vártak el kiszolgálást.

Távolabbi rokonok 2-3 hét múlva, de mindegyik normális volt és hamar leléptek. :-)

2011. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még a szülés előtt mondtam mindenkinek,h. 6hetes koráig senki nem jöhet meglátogatni minket, a férjem is egyetértett,így szerencsémre nem is jöttek.Nyugi volt, kicsit megerősödőt, és mi is kezdtünk egymáshoz csiszolódni.kipihentebben vártuk a rokonságot, persze beosztva,h. ki mikor jöjjön, nem érdekelt mit szólnak hozzá Kisfiamnak legyen jó!
2011. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mondjuk sz@r volt, hogy látogatási tilalom volt, így a saját apja és a nagyszülők is csak hazamenetelkor látták a kisfiamat.

Az első 6 hétben csak a friss nagyszülők, illetve a hugomék és a férjem öccséék jöttek.

Abszolút nem volt ebből probléma, sértődés, nem is kellett igazán visszautasítani senkit, megértették hogy időre van szükségem.

Utána jöttek nagynénik, nagybácsik, keresztszülők, 2 hónapos kor után pedig mindenki.

2011. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!