Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakorló anyukák: mi a vélemén...

Gyakorló anyukák: mi a véleményetek a pelenkázó-fürdető szekrényről?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:

[link]


Nem túl keskeny? Egyáltalán praktikus, hogy ahová a gyermeket fekteted majd fürdés után, fel van hajtva?

Kényelmesebb leereszteni a vizet egy vödörbe, mint kivinni a kádat?

Fontos: ha egyedül fürdetek majd, kényelmes lesz?


2011. ápr. 16. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez van/volt(már nem nagyon használom,mert nagy a lányom),de nagyon szerettem,én maximáslian kihasználtam!!!


[link]

2011. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó és ha összeadod az árakat majdnem ott vagy! Szekrény külön 16e,kádálvány kb10e,kiskád 3e,pelenkázó kb 6e! 35ezer .biztos van ilyen stilusú ami nem ennyire drága!A gyerek meg nem tud leesni mert sose hadjuk egyedül sehol sem igaz anyukák???!!!!
2011. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

igen, túl keskeny. az enyém kétszer ekkora. Meg kényelmesebb szemből pelenkázni.

Az a baj ezzel a cuccal, hogy nehéz lesz eladni. Valami olcsóbbat vegyél, mert még rajtad marad.

2011. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van,volt,mert már kinőtte a lányom,én szerettem:

[link]

2011. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ, azt hiszem, inkább egyszerű pelenkázó komódot veszünk, és kádat mellé.
2011. ápr. 29. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!