Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki használt légzésfigyel...

Mindenki használt légzésfigyelőt? Megvettétek, vagy béreltétek?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent megvettem a születendő babának, de légzésfigyelőt még nem, mert azt hittem kapok, de most visszamondták. Az Angelcare 300-as, amit én szeretnék, nagyon drága. Mondjuk használtan láttam fél áron is, de még így is 15 ezer. Ti hogy vagytok a légzésfigyelő kérdéssel? Volt nektek? Hasznos volt? Használtan nem gáz venni, ugyan olyan jó? Vegyek egyáltalán?
2011. ápr. 10. 21:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem légzésfigyelőt, használtan az expresszen.

Eszembe sem jutott, hogy ne vegyek!Végül is, még is csak megmentheti a babád életét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekünk álom virág légzésfigyelőnk van, és 10ezer volt használtan.Nagyon megnyugtató, hogy tudom, ha van valami baj, akkor időben közbe lehet lépni.


Én azokat az anyukákat nem értem, akik azt mondják együtt alszanak a babájukkal 1 szobában, igy nincs szükség a figyelőre.Én is egy szobában alszom vele,de mivel ALSZOM, ezért, hogyan tudnám meg ha baj van????????Pl. álmában elfelejt levegőt venni,azt, hogy tudjátok észrevenni....?!!


Mind1!Én vennék a helyedben MINDENKÉPP!

2011. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Az én babám koraszülött volt, tehát nálam nem volt kérdés vegyek-e.


A koraszülött osztályon ajánlották, hogy vegyek és azt mondták használtan is jó. Ők kifejezetten a Babysense-t ajánlották mert nagyon érzékeny és pontos légzésfigyelő, ők is azt használják az osztályon. A Madarász utcai kórház teszteli már évek óta és soha nem volt téves riasztás,nem mint az anger care -nél (annál rengeteg van és még itt is sokat olvastam, hogy becsippan ami a fenének sem hiányzik).


Szóval a Babysenset vettem vaterán (most is hirdetnek egy csomót) és elvittem a Madarász utcába ott ingyen bevizsgálják.


Én nagyon ajánlom, mert nyugodtabban alszol. Még annyi ha veszel, akkor célszerű elmenni a Madarász utcai kórházba tanfolyamra, hogy tudjad mit kell tenni ha netán riasztana.



Sok boldogságot!

2011. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Off: elolvastam a válaszokat és megdöbbentem, hogy majdnem mindenkinek volna ilyen? Én rossz anyuka vagyok, mert nekünk nincs (és nem a hálónkban alszik)?
2011. ápr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A családunkban sajnos volt évekkel ezelőtt egy bölcsőhalál, így értelemszerűen vettünk, meg nem fordult a fejemben, hogy ne vegyünk, és páromnak is annyira alap volt, hogy ezt be kell szereznünk.

Angelcare 301-eset vettünk, ami bébiőrrel együtt van, mivel kertes házban lakunk, itt nagy szolgálatot tesz. Kaptunk hozzá egy pelenkakukát is ajándékba, és 28ezer volt. Nem mondom, hogy olcsó, de ennyit nekem megér, hogy él a babám...

11 hónapig használtuk a légzésfigyelőjét, most már csak a bébiőrt, ha szükséges.

2011. ápr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%

Nekünk is volt. És nagyon megnyugtató volt, hogy mertem aludni éjjel. Akkor csipogott, amikor tényleg gond volt. Babysense volt nekünk is. Újan vettük, akkor még nem volt vatera és teszvesz sem.


Mellesleg egészségpénztári kártyával is megvásárolható.


Úgy gondolom ennyit minden szülőnek megér, NEM parasztvakítás. (8éve volt 30ezer forint.)

2011. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Koraszülött babánk van (28 hétre született), a kórházi zárójelentésben vastag fekete betűvel szerepel, hogy használata indokolt. Álomvirágot vettünk, mert ezt ajánlották a kórházban. Mivel a 10 hetes kórházi tartózkodás alatt is volt pillanatnyi légzésleállása a kisfiamnak, muszáj használni. De a most 11 éves lányomnál nem használtuk, ő nem tartozott a rizikófaktorba szerintem. Ha anyagilag megteheti az ember, érdemes venni, de ha időre született, problémamentes babáról lett volna szó, valószínűleg nem vettem volna.
2011. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik én is paraszt vagyok, akit sikerült elvakítani, mert vettünk (35 hétre született a fiam, de ez más kérdés)! Ráadásul Angelcare-t vettünk (AC401-et), és 14 hónap használat alatt egy téves riasztás sem volt (és igazi se szerencsére).

Most kezdtük el hirdetni, és 2 nap alatt 4-en telefonáltak miatta. Szóval szerintem használtan is keresik! Egy karcolás sincs rajta, és hibátlan állapotban van. (neked kérdező azért nem kezdem el ajánlgatni, mert nem 15-ért áruljuk...)

2011. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vettünk, újat. A fiam teljesen egészségesen született, nekem nem hiányzott volna, de Apuka nagyon izgulós, úgyhogy vettünk a megnyugtatására.
2011. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!