Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki használt légzésfigyel...

Mindenki használt légzésfigyelőt? Megvettétek, vagy béreltétek?

Figyelt kérdés
Már szinte mindent megvettem a születendő babának, de légzésfigyelőt még nem, mert azt hittem kapok, de most visszamondták. Az Angelcare 300-as, amit én szeretnék, nagyon drága. Mondjuk használtan láttam fél áron is, de még így is 15 ezer. Ti hogy vagytok a légzésfigyelő kérdéssel? Volt nektek? Hasznos volt? Használtan nem gáz venni, ugyan olyan jó? Vegyek egyáltalán?
2011. ápr. 10. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem vettem, mert együtt alszunk a fiammal.
2011. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi kölcsön kaptuk,11 hós,a jövő hónapban adjuk vissza.Az én lányom a harmadik gyerek akit kiszolgált,tehát használt.Megmondom őszintén,volt pár olyan riasztás,amitől frászt kaptam,de a gyereknek nem volt semmi baja,csak pl felkenődött az ágy végébe,stb..Volt hogy akkor is pittyegett mikor fent volt a gyerek.De ettől független,én ajánlani tudom,megnyugtató,hogy szól ha gond van.
2011. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
béreltük 1 évig
2011. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Újat vettem.Én a használtban nem hiszek,ha ilyen fontos dologról van szó.Nem mondom hogy az ujnak nem lehet baja,de kisebb eséllyel.

Ha aggódó anyuka vagy vegyél,én az voltam/vagyok erre nem sajnáltam a pénzt,de persze mindenki máshogy gondolja.

2011. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vettem, plusz egy kamerát is ami monitorral nézhető, közel 30 méter távolságból is. Sokat ugyan nem használtuk, mert két éves korukig(ikrek)egy szobában aludtunk, de a kamera most hogy lassan 3 évesek kifejezetten jól jön néha. Mindkettőt újonnan, semmit se vettem még soha használtan, és nem azért mert ciki, hanem mert nem bízom semmiben ami nem teljesen új. Persze tudom, ez pénz kérdése is.
2011. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én vettem a vaterán használtat. Semmi baja. Engem megnyugtat. külön szobában vagyunk. És a bébiőr részét is használom.
2011. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem vettem. A gyerek szobájában aludtam 9 hónapig, utána meg már feleslegesnek tartottam.
2011. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönöztük az első 4 hónapban,havi 4500ft volt. Én még nem mertem visszavinni ezért vettünk egyet,mert bérelni sem olcsó több hónapig,ha összeadod. Nekünk Baby Control van 3 érzékelőlapos és 26000ft volt akciósan.Nagyon jó márka,sosem volt téves riasztásunk.(meg semmilyen sem szerencsére) 8hónapos a lányom és minden éjszaka bekapcsolom. Engem megnyugtat.
2011. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek amíg szopott éjszaka is a mi szobánkban aludt (ez jópár hónap volt) de ha külön aludt volna se vettem volna. Szerintem parasztvakítás.
2011. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!