Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összezavarná nagyon a babám,...

Összezavarná nagyon a babám, ha egy éjjelt rokonoknál töltenénk? 3hós

Figyelt kérdés
Elfog tudni aludni vajon?Kiságyban alszik,ott velünk aludna egy ágyban!
2009. márc. 1. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
ha van lehetőséged akkor inkább egy utazó ágyba tedd vagy két fotelt toljatok össze de semmi féle képen ne aludjatok egy ágyban mert utána már nem tudod majd kiszoktatni... Nagyon könnyen megszokják ezt vigyázz vele...
2009. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
igen
2009. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Mi minden hónapban egyszer az anyósoméknál alszunk és semmi gond nincs!Ugyan abban az időben megfürdetjük eszik és megy az utazóágyába.Ugyanugy alszik mint itthon semmi gond nincs...De szerintem ez egy kicsit babafüggő is...Mindenesetre jobb ha már most szoktatjátok hogy később is nyugodt szivvel el tudj menni..
2009. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Mi is havonta 1x-2x megyünk anyuékhoz, anyósékhoz, és ott is alszunk néha. Anyóséknál kiságy van (még a férjemé volt...), ott abban alszik, anyuéknál pedig kicsi korában párnákkal körbebarikádozva a nagyágyon, vagy nappal a babakocsiban. Mivel már mászik ezért a múltkor az ágy mellett a földön (habszivacson, pokrócon) aludt egy kicsit, de aztán elmászott... :) Most gondolkodom utazóágyon. Ilyen korában, mint Ti szinte észre sem vette, hogy nem otthon van, most már nehezebben alszik el és kicsit kevesebbet is (nappal), de éjszaka nincs gond. De én úgy vagyok vele, hogy "na és ha egy kicsit nehezebben alszik le, akkor mi van"... :) Semmi! :)Szerintem azzal sem lesz probléma, ha veletek alszik, nem hinném hogy ezután otthon is követelni fogja, hiszen otthon nem ezt szokta meg. Próbáljátok meg, neki (is) kell alkalmazkodni! Ezért ne maradjatok otthon!! A fejvédőjét, takaróját, alvósvalamijét azért vigyétek el magatokkal!
2009. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi ennyi idősen a párom szüleinél töltöttünk egy estét. könnyebb elaludt, de mikor felébredt, látszott, hogy riadt, nem találta a megszokott kis vackát. nagyon zavart volt, alig aludt aznap, pedig előtte már rég átaludta az éjszakát. de ez csak egy tapasztalat, hátha ti nem így jártok.
2009. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Aki lepontozza a válaszokat az elárulná, hogy mit gondol a kérdéssel kapcsolatban?! Tényleg érdekelne! Hadd okuljunk belőle mi is!
2009. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!