Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mert nem akarok a 3,5 hós...

Mert nem akarok a 3,5 hós babámmal ugy elutazni 200 km-re hogy ott aludjunk, fafejü lennék? Rokonoknál. Egy hetes korátol végig alussza az éjszakát és nagyon jól beállt napirendje van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félek hogy megzavarom ha idegen helyen alszunk. Ja ott is van 3 gyerek.
2008. okt. 13. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem lesz gond ha elviszed elvégre az idő nem áll meg és jobb ha megszokja a hasonló helyzeteket, edződik és a levegőváltozás is jót tesz. De a te gyereked és a te döntésed te tudhatod mi a jobb nektek.
2008. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Szia. Én megértelek, de 200 km nagy távolság ahhoz, hogy reggel menjetek, este pedig vissza gyertek. Nem lehet még elhalasztani egy pár héttel az utazást? De ha mennetek kell, akkor készülj fel egy nehezebb, nyűgösebb napra.

Üdv, 3 hónapos kislány anyukája

2008. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg varhatsz az utazassal,ezert nem kell megharagudjon senki,elvegre te erzed legjobban hogy mi a jo egy ilyen picinek,majd lesz eleg alkalom ha nagyobb lesz.
2008. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi 6 hetesen kezdtünk átutazni az országon, azóta is megtesszük havonta, és semmi zavart nem okoz a kicsinél. Általában 3-4 napot töltünk ott.
2008. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb megterhelés a picidnek, ha ezt a nagy távot egy nap alatt akarod vele megtetetni. Nálunk sem okoz zavart, ha apukámat meglátogatjuk, 220 km. Sőt, imádja az ottani levegőt és nagyokat alszik ;-)
2008. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden baba máshogy reagál az idegen dolgokra, környezetre. Nekem 3 hónapos a kisfiam, én most kezdtem észrevenni rajta, hogy feltűnik neki, ha nem otthon vagyunk és kicsit nyűgösebb volt (csak városon belül mentünk a szüleimhez). Ilyen hosszú útra + ottalvásra én egyelőre még nem merném vinni, de lehet, hogy a te babád jól viselné.
2008. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az éjszakákat amúgy átalvó kisfiam ha nem otthon alszik, akkor egész éjjel sír. bár az is tény, hogy ez időszakonként javul vagy rosszabbodik. most 6 hónapos, és 1 hónapja nem hajlandó az autósülésben ülni, remegésig üvölti magát. Anyósék szegeden laknak, ők várják el hogy elmenjünk hozzájuk, de úgy gondolom nem ők az elsők, hanem a kisfiam.
2008. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem értem miért pontoztál le csak azért mert nem azt válaszoltam amit olvasni szerettél volna.Kérdeztél és én puszta jóindulatból válaszoltam belátásom szerint.A többi válaszok között is volt az enyémmel hasonló szóval nem értem ezek szerint a válaszom igen egyértelmüen fafejü vagy. Lehet lepontozni.
2008. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de és senkit nem pontoztam le. Minden válasznak nagyon örülök, szerintem a szerk. pontoz le. Ezzel a részével nem is szoktam folalkozni hogy pontozzak, én minden választ szivesen fogadok. A gép dobja ki magátol, hogy ez a válasz hány százalékban volt hasznos. Az én kérdésemet is átfogalmazta, ugyhogy bocs de nem pontoztalak le.
2008. okt. 16. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, rendben akkor bocsánat az utolsó megjegyzésért.
2008. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!