Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos babátoknak reggel...

19 hónapos babátoknak reggel ölbevéve adjátok a tejet?

Figyelt kérdés
Vagy megissza a cumisüvegből egyedül ?
2011. ápr. 8. 13:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Egyedül issza már régóta, az ágyban fekve, miközben megnéz egy mesét.
2011. ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Egyedül. De ő kimászik az ágyból és tesz-vesz közben
2011. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

A pelenkázón fekve issza meg kisfiam egy részét, amíg leveszem róla a hálózsákot, pizsit, kap új pelust, átöltöztetem, aztán mikor készen vagyunk, akkor a maradékot úgy issza meg, hogy jön-megy közben. :)

Az esti tejitalozás is úgy megy, hogy a pelenkázón fekszik, és amíg megtöröljük, kap egy pelust, meg a pizsit, addig issza a tejet. Utána, mikor ölbe veszem, akkor még esetleg belekortyolgat, de akkor már inkább a mesére koncentrál.

2011. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Akkor lassan fel kéne hagynom az átölelős tejivós reggelekről ...
2011. ápr. 8. 13:19
 5/30 anonim ***** válasza:
Viccelsz? :))) Persze, biztos van olyan gyerek amelyik odakucorodik az anyjához de az enyém 6 hónapos kora óta egyedül iszik vizet-tápszert. Egy pillanatig nem maradna meg karban, csak ha ő akar bújni... Mászkál közben, tesz-vesz, mesét néz.
2011. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Egyébként cumisüvegből adjátok neki ?
2011. ápr. 8. 13:21
 7/30 anonim ***** válasza:
46%
Te tartod a 19 hónapos gyerek üvegét??
2011. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13:20 vagyok: igen. MAM cumisüvegből. és AVENT itatóból vizezik, meg már iszik szívószálasból is, meg pohárból mindenhogy. De ő már 25 hós.
2011. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

én csőrösből, de cumisüvegjük soha nem is volt.

és megmarad az öledben?

2011. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
13.19-es vagyok. Cumisüvegből issza a tejitalt reggel-este, napközben pedig kemény fejű csöpögésmentes csőrösből iszik vizet, illetve pohárból is tanulja inni a vizet ebédnél és fürdésnél, és még narancslevet szokott inni szívószállal.
2011. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!