Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell popsikenőccsel...

Meddig kell popsikenőccsel kenni a babák popsiját tisztába tevésnél?

Figyelt kérdés
nekem még pici a babám de voltak nálunk látogatni másfél éves kislánnyal és tisztába tevésnél már nem kenték. jó nyilván, de nekem olyan fura volt :) és egyből felmerült a kérdés, hogy mikor lehet elhagyni?
2011. ápr. 8. 11:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19 hónapos a fiam,és egy ideje nem kenem minden pelenkázásnál.Este fürdés után bekeni a férjem elöl hátul.Én napközben elöl nem, a popóját meg csak a vágásban,mert folyamatosan jön a foga,és ott kipirosodik neki.
2011. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk most 11 hós a fiam de kb 4 hós kora óta alig kenjük nem igényli a bőre ,csak ha pirosodik a popija havonta 1szer bekenem sudocremmel és már el is múlik.
2011. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én születése óta csak akkor kenem ha kipirosodik. Szerencsére nem érzékeny a bőre, soha nem volt probléma, így eddig egy tubus krém fogyott el. Most 1 éves.
2011. ápr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz,kb.7-8 hónapos korukig kentem nekik,azóta nem,most 17 hónaposak.Gyönyörű a fenekük.A popsikenőcs szerintem a régmúlt kor maradványa,amikor még textil pelus volt,és intenzíven érintkezett ill. bepállt a bőrük a babáknak,ill. az érzékeny bőrű gyerekeknek szükséges.A mai pelenkáknál már szellőzik a pelus,és ha kaki van,úgyis azonnal letakarítja az ember,normál esetben felesleges kenni.(egyébként-nem tudom ki hogy van vele ekkora korú babánál-de én örülök ha letakarítom a fenekét és ráadom a pelenkát a gyerekre és felöltöztetem(persze azt már állva),egyszerűen futtában kell vele harcolni a pelenkázón,hogy nyugton maradjon,képtelen lenne kivárni hogy én még kenegessem a bőrét).
2011. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!