Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenitek babátok popsiját?

Mivel kenitek babátok popsiját?

Figyelt kérdés
14 hónapos a kislányom, már nem járok olyan sűrűn a védőnőhöz, hogy a dokival mindig fel tudjam íratni a popsikenőcsöt. Most Neogranormon-t használok, de szerintem ez túl erős ahhoz, hogy minden pelusozás után bekenjem neki. Ti mit használtok?
2011. ápr. 20. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nappal a gyógyszertárit,vagy dm-es ,Rossmanos cink-oxidos krémet,éjjelre Neogranormont.
2011. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sudocrem-et.

Ha nagyon gáz a helyzet, akkor neogranormont vagy bepanthent.

2011. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gabi nagyon bejött nekünk, ha piros lenne akkor neogranormon.6 hónapos
2011. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sudokrémem van itthon az nem olyan erős? Az mehet neki akkor?

2011. ápr. 20. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 14 hónapos, én csak éjszakára kenem a popsiját, vagy ha pirosnak látom, de ez nagyon ritkán fordul elő!

Sudocremet kenek rá, de van itthon Bepanthen is.

2011. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Sudoval csak akkor kenem, ha kicsit piros. Egyébként Bepanthent használunk, nagyon vékonyan kenem, (így) a nagy tubus sokáig elég.
2011. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia


Gyogyszertari krem (igaz nagyon ritkan jutok hozza, mert kulfoldon elunk es csak akkor van ha hoz valaki)

nivea baby vagy zold j&j


Ha kipirosodna akkor bepanthen es sudocream van itthon.

2011. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bepanthent használok, de amikor Sudot használtam és kipirosodott a neogranormon használt.
2011. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én SUDOCREM-et használok 16 hósomnál, de nem kell minden pelusozásnál, minden másodiknál szoktam, persze kaka után mindig.
2011. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sudokrem,de ha nagyon piros neki(pl éjjel kaka van és felcsípi a popsiát),akkor csak a neugranormon hozza rendbe.akkor pár napig azzal kenem minden pelusozásnál.
2011. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!