Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenitek a babátok...

Mivel kenitek a babátok kipirosodott popsiját?

Figyelt kérdés

nálunk sajnos nem vált be se amit a doki írt,sem a sudocream,gabi termékei.

neogaranormonról tapasztalat?esetleg körömvirág krém?


2010. ápr. 20. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én Sudokrémmel.Csodákra képes,ha piros a popsilya.
2010. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nekünk nem vált be:(
2010. ápr. 20. 09:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy a pelus okozza? Mit használtok?
2010. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be a Sudocrem, napokig kenegettem és nem ment le a vörösség a popójáról, én ilyenkor Seress-féle popsikenőcsöt használok. (Ha kell a receptje, írj privátban, leírom a hatóanyagait és add oda az orvosotoknak, aki ez alapján remélhetőleg megírja a receptet. ----> az én orvosomból kiindulva.)
2010. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mi is sudo-t használunk,kár,hogy nektek nem segít,pedig az a termék egy csoda:)


lásssuk csak:)sokat szellőzteted?mert én minden pelus után negyed órát plusz fürdés után.

Aztán kanyarodjunk vissza a jól bevált ősi termékekhez:)

Most olvasgatok egy fórumon, a calendula baby krém?

2010. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és még a shea vajat írják
2010. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

én is sokat hagyom szellőzni a babát napköben is,meg fürdés után is . pampers pelust használunk,lehet a calendula krémet kipróbáljuk.nagyim mindig csinál körömvirágból teát,krémet,amit mindig dicsér,hogy az mindenre jó és ennek a krémnek is ez az alapja.remélem megtaláljuk végre ,ami beválik a babámnál.

2010. ápr. 20. 10:20
 8/13 anonim ***** válasza:
merlbromin az a piros ecsetelo,sudokrem es bepanten es amit a gyerekorvos irt fel felvaltva hasznalom.bar most nekunk is nagyon nagy a hasmenes es semmi nem valt be nagyon piros szegeny popsija,szerintem jonni fog a foga,azt mondjak akkor megy a has nagyon!4 hos baba
2010. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnak fogzáskor volt kipirosodva a popója. Én ekkor minden pelenkázáskor lemostam, megtörölgettem és szellőztettem kicsit, majd Bepanthen kenőccsel kentem. Két nap alatt gyönyörűen rendbe jött :-)

Azóta is minden pelusozáskor lemosom az alvázát (persze csak ha itthon vagyunk, egyéb esetekben törlőkendőt alkalmazok) és a patikai popsikrémet használjuk. Most megint fogzunk, de eddig még szerencsére nem volt újabb gond.

Remélem hamar megoldódik a problémátok! :-)

2010. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a sudocremet, de csak nagyon vékonyan kend be vele a popsiját. ugyanis minél vastagabb réteg kerül rá annál inkább befülled a popsija. ez igaz minden krémre, nem kell túl vastagon kenni a popójukat, sőt én azt mondon, hogy nem is feltétlenül szükséges minden pelenkázásnál, én csak akkor szoktam ha kaki volt a pelusba és éjszakára, nagyon szép a popsija még soha nem volt neki piros.
2010. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!