Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig kentétek...

Mennyi idős koráig kentétek babátok popsiját popsikenőccsel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg valami kimarta neki. Volt, hogy már nem használt pelenkát, de kimarta a popsiját a kaki, így bekentem neki.
2011. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lányom 14 hónapos 1 éves kora óta csak az esti -fürdés utáni- tisztába tételkor kenem neki mivel éjjel nem cserélek és ebben az időben van legtöbbet rajta a pelenka egyhuzamban.
2011. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 éves korig minden peluscserénél, azután csak kaki utáni cserénél és esti pelusozásnál.
2011. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19 hós, minden peluscserekor bekenem.
2011. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most kinevettek, de nekem eszembe sem jutott mostanáig, hogy ne kenjem minden peluscserénél, pedig nem érzékeny bőrű. Lehet, hogy akkor én is ritkítom majd.

22 hós

2011. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 hónapos a lányom. Már egy ideje - mióta bugyipelust adok rá - nem kenem, csak ritkán. Semmi baja a popsijának.
2011. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!