Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú kisbabáknak hol kell...

Fiú kisbabáknak hol kell bekenegetni popsikenőccsel?

Figyelt kérdés
Igazán arra lennék lennék kíváncsi hogy a kuki és a herezacsi közötti hajlatot kell-e kenni?
2010. okt. 19. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Én szoktam. Egyetlen helyet nem szabad: a fütyije végét. Ugyanúgy benőhet a hámosító popsikrémtől, mint a lányok hüvelye.
2010. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
én is szoktam kenni neki, csak a fütyi végét nem szabad- ahogy az előtem szolo irta - de én a péniszt sem szoktam, csak a zacsikat, meg a hajlatokat körülötte.
2010. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Én is bekenem mindenhol,csak a fütyije végét nem!
2010. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
én is beszoktam kenni neki ott is vékonyan, de a zacsikat nem, csak a zacsi és a comb közti hajlatot és a popsit,nagyon nehéz leszedni a zsíros krémet a zacsikról, mert neki jó ráncos :D
2010. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Bocsi az offért!Én a fütyije végét is beszoktam kenni borakszos krémmel akkor többet ne kenjem be?Most hallom elösször,hogy nemszabad ott bekenni.
2010. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szóval akkor kenhetem a kuki töve és a herezacskó tövének találkozásánál?
2010. okt. 19. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,ott kenheted.Csak a fütyi végét ne kend.
2010. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ok. köszönöm szépen. :)


Igazából ma valami furcsaságot vettem ezen a ponton észre... és nem tudtam hogy merjem-e kenni vagy sem sudocream-vel.


Valakinek van köztetek 3-4 hónapos babája? És nem tudná lefotózni a kukit meg a kuki tövét ahol a zacsi kezdődik? Csak mert mindig arra gondolok hogy szűkületes meg hogy baja van... hiába nyugtat mindenki. :)

2010. okt. 19. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom lesz-e valaki, aki a babája kukiját ide felteszi. Nekem sajnos nincs gyerekem.
2010. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen ...:( mindegy majd megint megnézetem a doktornénivel következő oltáskor.
2010. okt. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!