Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák, a popsikenő...

Kislányos anyukák, a popsikenőccsel a puncit is be kell kenni, vagy csak a popsit? Ti hogy használljátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, a punci szélét is be lehet kenni vékonyan, ügyelve hogy a krém ne menjen a hüvelybe.


egy kislányos apuka :)

2010. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ari vagy,köszi
2010. márc. 2. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Üdv4 ahogy az előttem lévő apuka leírta, vékonyan bekenheted. Sőt be is kell, mert kicsípheti a vizelet és a kaki.Ha esetleg mégis belemegy a cunijába, akkor langyos vizes vattával óvatosan ki kell törölni előlről hátrafelé.
2010. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Puncit nem kenünk!!!!! Csak popsit. Ha popsikenőcs kerül a hüvelyhez be is nőhet neki mivel hámosítót is tartalmaz a krém. Az ismerősöm így járt. Óvatosan és mértékkel a popsikrémekkel.
2010. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi punit is kenünk (hüvelyt nem). Amikor kipirosodott neki, pl fogzáskor, ott is piros , nem csak a popsi. Mondjuk mi csak napi 1-szer, fürdés után használunk krémet, nappal sosem.
2010. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az természetes, hogy a hüvelyt nem kened, de ha kened a cunust akarva akaratlan odamegy neki és gondot fog okozni. Elég ha nedves törlőkendővel megtörlöd pelusozáskor. csak a popsit kend.
2010. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat idáig én is csak a popit kentem,de at egyik ismerősöm szólt,hogy ő nem úgy szokta,gondoltam körbekérdezek ki,hogy szokta?Hát maradok a popsinál,ill. hogy csak ott kenem.Én is azt m,ondtam minek popsikrém ,azért hogy azt kenjük vele.

Nagyon köszönök minden választ.

2010. márc. 2. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!