Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Bepanthen popsikenőccsel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó csak drága,mi gyógyszertárit használunk már 17 hónapja.
2011. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az állaga miatt nem szeretem,olyan furcsa,nyúlós. Neogranormont veszek inkább,az illata is sokkal jobb.
2011. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja,én is gyógyszertárit használok,csak ha piros a popsi,akkor kenem a Neográval.
2011. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első néhány hónapban mi azt használtuk, egy darabig nagyon bevált. Aztán lett egy durva kipirosodás a lányom popsiján (nem a krémtől), mert elkezdett jönni a foga és azon már nem segített csak a Sudocreme. Így áttértünk arra, mert úgy láttam ez jobban védi a bőrét.
2011. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon utálom,szintén az állaga miatt.Ráadásul lanolin van benne,ami erősen allergizál.Cink-oxid viszont nincs,így nem szárít és nem képez védőréteget.
2011. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Az en lanyom 20 honapos es szuletesetol ezt hasznalom.Csak ejszakara szoktam neki bekenni de soha nem volt piros neki!Semmi sunis baja nem volt!En szeretem de kinek mi valik be!
2011. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lányomnál 25 honapja használjuk, szinte miota megszületett. Nagyon jol bevállt, bár drága. Most csak akkor kenem ha bepirosodik a popsija. Jo hogy van itthol, mert volt már hogy megégettem a kezem és rögtön bekentem vele.
2011. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én alapból gyógyszertárit használok, csak akkor nyúlok ilyen márkákhoz, ha valami miatt bepirosodik a popsijuk. Ilyen esetekben azonban a bephanten nem jött be, a neogranormon vagy a sudocream viszont igen.
2011. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi gyógyszertárit használunk csak akkor használok neki ha kipirosik a feneke! De amugy nagyon jó én szeretem mert gyorsan elmúlik neki a ki pirosodás!
2011. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem bírom a szagát,olyan mint a gázolaj.a Neogranormon jobb,de csak ha beteg,megelőzésképpen,amúgy sima gyógyszertárit használok,soha nem volt baj a popsijával.
2011. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!