Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy babám ne...

Mit tegyek, hogy babám ne keljen fel éjjel hosszú időre?

Figyelt kérdés
eddig mindig csak cici aztan tovább alvás.Most épp beteg és van hogy fel kell és 3 óran keresztul semmivel nem lehet altatni,ez a 3dik ilyen éjjel,.Segítsetek mert hulla vagyok,és nem tudom mit tegyek.Mindent próbáltam
2009. febr. 28. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

szia. nálunk is van néha ilyen, olyankor azt látom, hogy egyszerűen jobban magához tér, és épp annyi időt tölt ébren, amennyit egyébként is ébren szokott tölteni két alvás között

sajna ötletem nincs, annyi, hogy én ilyenkor már nem is próbálom altatgatni, lerakom a kiságyába, ha nyűglődik megnyugtatom, megint otthagyom, csak akkor kezdem el altatni, amikor már fárad.

persze így sem alszunk, de azért az éjszaka közepén sem ringatni nem fogom órákon keresztül, sem játszani nem kezdek el vele.

2009. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha beteg akkor valószínűleg azért kel fel és nem alszik,mert nem érzi jól magát.Én ilyenkor mindig babusgattam ,ringattam énekeltem neki.Ha viszont már nem beteg akkor minél kevesebb fényt használj amikor felébred,és ne beszélj hozzá.Etesd meg,és utna elvileg szépen visszaalszik.az én fiam(9 hós) is szeretett ilyenkor fent lenni,mindig a nagyágyba etetem meg.Utána játszani szeretne,de ez a módszer nekem bevált,szopi után dünnyög egy kicsit,de látja hogy senki nem foglalkozik vele,és szépen visszaalszik.
2009. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!