Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy szoktatta a babáját a...

Ki hogy szoktatta a babáját a kiságyba való eti alvásra? 8hós

Figyelt kérdés
Beteszem úgy hogy már alszik és ahogy beteszem kinyitja a szemét és ordítani kezd.
2009. febr. 27. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én ha sír adok még neki tápot . pont elöbb is fel sírt kicsit vártam hátha víssza alszik de nem mert hangosabb lett így a maradék tápot még odadtam és bealudt
2009. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretik, ha nem ott ébrednek, ahol elaludtak! nehéz, több napig tart, de fokozatosan ott kéne elaltatni. Először többször fog sírni, de aztán egyre kevesebbszer.Ezt a Suttogóban olvastam, tapasztalatom nincs, mert nálunk eleve a kiságyában aludt, ami a mi ágyunk mellett van. (még) Mondjuk az sem mindegy, eddig hol aludt?
2009. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van csak mi cicizünk így hát cumisok lettünk.
2009. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindig megpróbáltam letenni a kiságyba, ami eleinte persze nem nagyon tetszett neki. Aztán szép lassan megszokta. Ott még "dumál" kicsit, aztán cumival elalszik.
2009. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

leteszed a kiságyba, mikor már majdnem alszik, és ha talán simized a hátát elalszik. Esetleg a már alvás ráhangolásaként a szobájában a karodban tartva elmondod neki, hogy most mi fog következni.

nem tudom, hogy jó ötlet e, mi már a kezdet kezdetétől erre szoktattuk, nálunk nincs gond az elalvással és az éjszaka sem ébred fel...

2009. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Most múltunk 8 hónaposak. Előtte nem volt ilyen és szerencsére ez csak kb. 2 hétig tartott. Azt hallottam, hogy fejlődési ugrás miatt. Előtte viszont mindig csak cicire aludt el. Aztán egyszer csak kipróbáltam, hogy beteszem, pici fény még ég, beszélek hozzá, énekelek neki, és amikor fárad, már csak suttogok. Megvárom még elalszik és csak akkor kapcsolom le a villanyt és megyek ki. Ez kb. 10-15 perc. Hihetetlen, de működik:)Sok sikert!
2009. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!