Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felbontott és megmelegített...

A felbontott és megmelegített üveges bébiételt eltehetem holnapra ha nem ette meg a babám?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elteszem. Bár előre látó vagyok, de attól is függ mennyi idős a baba, egy 4-5 hónaposnál még nem biztos hogy eltenném.. de mi már 8 hónaposak vagyunk és már azért erősebb a szervezete. :)
2009. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én úgy szoktam, hogy (steril kanállal) kiszedek egy tiszta tálkába, azt melegítem, és abból eszik.

Így az üvegeset egyből le tudom zárni és már megy is a hűtőbe. Mivel a gyártó szerint 48 óráig eláll, ezért másnap még oda szoktam adni neki a másik felét is.

Eddig még semmi baja nem lett tőle.

2009. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem lesz baja,de sokkal jobb ha mindig inkább kiveszel az üvegből és csak annyit melegítesz amennyit kell. Ha belegondolsz a felnőttek kaják frissességét is jobban meg tudjuk így őrizni, minnél többször melegítesz valamit annál hamarabb romlik vagy csak veszt az értékéből, ízéből.
2009. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor inkább megeszem én. Most épp a nemakarokenni korszakát éli, jelez hogy éhes, hozom a kajcsit de nem eszik egy falatot se. Hiába hogy az a kedvenc. A tápszert is locsolom ki világba.
2009. febr. 26. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!