Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bepanírozott húst le lehet...

Bepanírozott húst le lehet fagyasztani? Meddig? Hamarosan születik a kistesó miket fagyaszthatnék le, hogy apa könnyen elő tudja venni amíg nem vagyok itthon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, le lehet fagyasztani nyersen (bepanirozva) is, de kisütve is. Az elsö esetben kiengedés NÉLKÜL forró olajban kell kisütni, a második esetben szintén fagyottan röviden olajban vagy mikróban felmelegiteni.
2011. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem igen.

Arra a pár napra rendelhetnek is kaját.

2011. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha friss húst (vagyis nem fagyasztottat panírozol), akkor persze lehet. Én külön folpackba becsomagolom a szeleteket, hogy ne ragadjon össze.

Nagyon sok mindent szoktam fagyasztani, pl. töltött paprika (paradicsomos húsgombóc), pörköltek, húsleves leve (utána csak tésztát, kis zöldséget főzök bele), fasírtgombócokat nyersen vagy sütve, töltött káposzta.

(Ami nem jó fagyasztva az a krumpli, répa - legalábbis én ezekről tapasztaltam, hogy szivacsos lesz.)

2011. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lencsefőzelék, bableves, töltöttkáposzta, székelykáposzta, akkor lefagyaszthatsz szószokat (pl bolognai szósz) aztán csak tésztát kell főzni hozzá.
2011. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pörköltet

székely v. töltött káposztát

fasírtot már írták

babgulyást

2011. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jol birja a fagyasztast pld. a porkolt. Vagy milanoi szosz, amihez csak teszat kell kifoznie. En szoktam paradicsomos gombocot is lefagyasztani. Fasirozottat is lehet. Szerintem a paniros hust is. Ugysem honapokkal elobb fagyasztanad, nem. Par hetet kibir! Rakott kaposztat is csinalhatsz, az is birja. A krumplis eteleket nem javaslom, mindig furcsa allagu lett felolvasztaskor. Persze, gondolom fugg attol is, hogy mennyi ideig all a fagyasztoban.
2011. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ugyanazt írtuk ugyanakkor :)
2011. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs, az ismetlesekert, nem olvastam az elottem irokat, csak utolag!
2011. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most is majdnem egyszerre irtunk! :-)

Jo otlet, hogy elore fozol, neked is konnyebb lesz, ha annyit fagyasztasz le, hogy esetleg neked is jut a korhazbol valo megerkezes utanra.

2011. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a panírozott rántott húst úgy szoktam fagyasztani, hogy 3 tálcán szétterítem, és egyesével fagyasztom le, úgy rakom őket zacskóba, így nem fagynak össze, és annyit vesz ki a zacskóból, ahányat ki akar sütni.


Lehet még lecsót (de az van üveges is), rakott kelkáposzta, töltött káposzta, bableves, rizseshús, stb.

2011. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!