Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki együtt lakik anyóssal?

Aki együtt lakik anyóssal?

Figyelt kérdés

Anyósommal lakunk és van egy 15 hós lányunk. Már nagyon elegem van belőle. Csúnyán beszél vele, pl Ba..om anyád meg hasonlók ha éppen a kislány az elöl hagyott cuccaihoz nyúl. Van hogy ő vigyáz rá ha épp dolgom van vasalok vagy hasonlók és leül vele a számítógép elé és játszik, hát azért nem szeretem hogy ennyit nézi a monitort, épp eleget nézi anélkül is a tv-t. Meg sokszor rákiabál mert a virágait nem képes feljebb pakolni és persze hogy bántja a lány. Nem lehet vele megbeszélni, mert már egyszer szóltam hogy ne kiabáljon a gyerekre, utána nem vigyázott rá egy hétig, azt mondta ha menni akarok valahova vigyem magammal.

Ti mit tennétek? Hasonló esetek?


2011. márc. 20. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elköltöznék, és akkor senki nem szólhat bele a gyerek nevelésébe. Ameddig nála laktok (ha nála laktok), ezt kénytelen leszel lenyelni.
2011. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vinném magammal a lányt. Vasaláskor is ott lehetne veled. Nekem ikreim vannak és viszem őket mindenhova.
2011. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem tudunk elköltözni még, meg a párom nem is akar mert a fele ház az övé, a másik meg ha itt hagynánk nem tudna miből megélni, mert a nyugdíja egy az egyben meg a kölcsöneire.
2011. márc. 20. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egész egyszerűen nem hagynám rá! Egyébként nem is hagyom én sem, mások az okok, de akkor sem, inkább viszem akár merre megyek. Csak akkor nem ha apa vagy anyukám tud rá vigyázni. De tudja is mert tudattam vele, hogy a szomszédra hamarabb hagyom mint rá. Igaz mi nem soká költözünk ez megoldódik. Eddig egyébként nem volt baj, csak mióta terhes lettem a lányommal. Most 8 hónapos azt mondja imádja mégis gusztustalanul viselkedik...


A helyeben örülnék neki ha nem kellene rá hagynom ilyen viselkedéssel érje be azzal ha ránézhet. De ezt te tudod te élsz vele és te ismered.

2011. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is együtt lakunk az anyósommal, de mi szerencsére nagyon kijövünk. Nem olyan aki csúnyán beszél, nagyon szereti a kislányomat, kompromisszum képes. Nagyon sokat nekünk. Az elején nehéz volt, mert féltékeny voltam, hogy majd őt jobban fogja szeretni mint engem, de mára már megszünt ez az érzés.

Ha problémánk van egymással mi leülünk és megbeszéljük. Szerintem ülj le vele, és mond el hogy mi a problémád vele.

2011. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!