Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Lakik valamelyikötök...

Kismamák! Lakik valamelyikötök az anyóssal, apóssal együtt? Hogy birjátok?

Figyelt kérdés
Mi nem olyan rég óta 5 honapja de sajna együtt lakunk velük.amit nagyon nehezen viselek,hiába probálom a figyelmemet másra terelni,mindig csak oda jukadok ki hogy kész vagyok tölle,mindenbe beleszol,beleavatkozik,abszolut nincs tekintettel rám,minden én csinálok soha nem mondaná hogy ne vagy pihenjek.4 napom van a kiirt idöig de ma is már a kötekedéssel kezdte,nem birom,a párom meg sajna nem akar elköltözni onnan.Ti mit tennétek hogy konnyebb legyen az élet?Volt olyan köztetek aki ez miatt ment szét a párjával?
2009. dec. 31. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is anyósomékkal élek együtt, immár 8 hónapja... januárban szülök, tehát már nincs sok. Elég nehezen bírom én is a helyzetet, elhiheted, és a párom nálunk sem akar költözni.... :S de leültünk és megbeszéltük, hogy ha beleszólnak egyszer is a gyermekünk nevelésébe, vagy bármibe, összeszedjük a sátorfát, ha úgy van. Megbeszéltük azt is, hogy kiállok magamért, és ha tényleg nekem van igazam, akkor kitart mellettem. Addig is rájuk hagyok minden olyan dolgot, amiről tudom, hogy nekem van igazam, és otthagyom őket. Ha pedig valamit csinálnom kell, és már sok, akkor leülök és kijelentem, hogy ennyi volt mára, mindennek van határa. Van mikor megértik, de van mikor a páromnak magyaráznak utána... Légy türelmes, várj még kicsit, aztán ha nem javulnak a babóca érkezése után sem, akkor jelentsd ki, hogy ez, vagy ez. El kell fogadniuk. Addig is kitartást! Boldog babavárást, és nemsokára jó babázást, és egészséget:) B.Ú.É.K.

36+6 hetes kismami

2009. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon nehéz, barátnöm második,évben beadta bölcsibe a gyerköcöt hogy ne legyen anyósával egybe zárva egésznap.
2009. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és vissza ment az anyuka dolgozni
2009. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is együtt vagyunk anyósékkal már több mint 2 éve, bár külön kis "birodalmunk" van (szoba,nappali-konyha, fürdő, WC).

Nem mondom néha elég nehéz, mert természetesen nálunk is vannak nézet eltérések, de ha már nagyon elegem van belőlük behúzom magam után az ajtót és próbálok túllépni a dolgokon.Párom mindenben támogat,jobbat nem is kívánhatnék magamnak. Viszont még most fejezi be a főiskolát,és az após vállalkozásában dolgozik, így sajnos anyagilag nem állunk úgy,hogy egyhamar építkezni tudnánk. Anyós már néha észre veszi,hogy mikor van ne szólj hozzám hangulatom és akkor türtőzteti is magát. Novemberig dolgoztam, néha úgy estem ki az autóból mint egy hulla (ingáztam nap mint nap 30 km-t)és volt olyan,hogy megkaptam a magamét,hogy nem segítek eléggé...

Nekem is nehéz volt, de okos enged...

Szombatra várom a picikémet és már csak az számít, hogy nyugodt légkörben, szeretetben tudjuk nevelni.

2009. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk csak a párom apukájától készülünk ki.Nekünk folyton vitáink vannak miatta.És ha úgy adódik,hogy lesz rá lehetőség elköltözünk innen.


39+2hetes kismama.

2009. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi költözködés miatt átmenetileg laktunk anyósomnál a mostani terhességem alatt 2 hónapig, a legnyugodtabb időszakom volt, mert nem kellett házimunkázni és játszott a nagyobb gyerekekkel. Úgy látszik, ő a kivétel.
2009. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a tököm kivan velük mindenbe beleszolnak és a baba nevelésébe is bele fognak de az lesz az utolso csepp a pohárba sajnos anyost nem lehet lelőni mindig ő akar az okosabb lenni mert ő már szült nem baj hogy 34 és 22 éve de ha mondom hogy valami nem is ugy van én vagyok a hülye mert én még nem tudom meg majd meglátom stb nyomja a hülye dumáit meg kijelentette ha megszületik a babnk majd ő babázik vele fürdeti pelenkázza stb..na nem !!!De persze azt elnézik ahogy 32 hetesen csináloma házimunkát abban persze nem akar segiteni..ugyhogy nekem betelt a pohár párommal megbeszéktük keres másik melot ahol többet fizetnek de ha talál ha nem may áprilisban költözünk.Nem birom majd ugysem és a párom is kevésbé birja már...Ugyhogy nállunk nem jó a helyzet hülyék vagyunk hogy albibol ideköltöztünk de azt hittük jó lesz de nem lett csak rosszabb igy megyünk vissza albiba mig nem lesz ,ás az is jobb mint itt

2010. jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sziasztok ! mi is együtt lakunk az anyósékkal ! nálunk minden a legnagyobb rendben van ! megbeszéltünk mindent a legelején mi hogy lesz ! kinek mi lesz a " munkaköre " és ennyi ! rengeteget nevetünk , dumcsizunk ! én főzök , ő meg mosogat , felseper , felmos ! nekem ez így jó ! iker babákat várok , most vagyok a 36. hétben és jó a segítsége ! én szeretek főzni , ő meg nem annyira ! próbáljatok meg ti is beszélni velük hogy ki mit csináljon hogy ne legyen konfliktusok !
2010. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!