Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt az eddig nagyon...

Mi történt az eddig nagyon jól alvó 2.5 hónapos kisfiammal?

Figyelt kérdés

5 hetes korától átaludja az éjszakát. 7-8 hetes volt amikor este 1/2 11-kor evett és másnap reggel 1/2 10-ig aludt.

Most két napja hajnal 3-kor felébred hangosan sikongat, gagyarászik, gurgulázik. Sírni szerencsére nem szokott. Külön szobában alszik nem szoktam bemenni hozzá csak az ajtóból kukucskálok.


2011. márc. 14. 08:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem éhes mert kb 40-50 perc után visszaalszik
2011. márc. 14. 08:25
 2/4 anonim ***** válasza:

enyémek is a kezdettől végigaludták az éjszakát, demindegyiknél voltak szakaszok (hetek), amikor felébredtek. Nálunk is külön szoba, sokszor ültem a küszöbön, de hagytam őket és visszaaludtak.

Ez nagyon fontos is, egy felnőtt is többször felébred éjszaka, de nem is emlékszik rá, visszaalszik. ezt meg kell "tanulni" kisgyerekkorban ahhoz,hogy jó alvó legyen.

Úgyis meg tudod majd különböztetni a hangját amikor valami baj van és azért ébred fel.

2011. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez aranyos! :) Amíg csak ennyit csinál, szerintem se zavard meg, de ha sírni kezd, akkor ne hagyd semmiképp, akkor nyugtasd meg!

Nem szeretnélek lelombozni, de ritka, hogy egy gyerek egész csecsemő- és kisgyerekkorában végigaludja az éjszakákat, és ne keseredj el, ha lesznek még visszaesések.

2011. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 14. 09:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!