Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 3 és fél hónapos, de 2...

Most 3 és fél hónapos, de 2 hete olyan mintha kicserélték volna. Egyik percről a másikra. Mi történt a kisfiammal?

Figyelt kérdés
Előtte,ha leraktam aludni magától elaludt,most meg vagdalja magát és egyfolytában sír.Az éjszakát átaludta eddig,most meg 3-szor kel és majd egy óra,mire visszaalszik.Szinte csak az ölembe akar ellenni,eddig meg bárhol elvolt magába.A nap nagy részében sír,már ki vagyok készülve,hogy mi baja lehet/lett.Nálatok is előfordult ez?
2008. nov. 13. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nem a foga jön?
2008. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is pár hete ilyen a lányom, bár ő már 6 hónapos lesz a jövő héten!

Lehet, hogy tényleg elkezdődött nálatok is a fogzás, az óra átállítás is közbe játszhat, jön vagyis megjött a hideg és a hidegfront, vagyis a tél, ezekhez még hozzá kell szoknia. Mi is 3. hete szenvedünk, KITARTÁST, hamarosan visszaáll minden a régibe!

Boldog babázást kíván majdnem 6 hónapos anyuka

2008. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Remélem igazatok lesz.Sokat nyáladzik,meg mindent nyom a szájába.Biztos az időt is érzi,de eddig alig sírt, de 4 napja meg szinte egyfolytában.Picit sok már a sirásból.Akkor neked is kitartást:)
2008. nov. 13. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!