Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt a kisfiammal? 6...

Mi történt a kisfiammal? 6 hónapos

Figyelt kérdés
Jó baba,tényleg minimális gond van Vele,viszont pár napja rettentesek az éjszakáink.Eddig ugy zajlott hogy este evett,majd volt egy nagy alvása,1x kelt éjjel amugy aludt.Most meg este eszik és 3 óránként kel,és ordít addig mig nem kap cicit.Már azt is próbáltam hogy este tejpépet adtam neki hátha az laktató de igy is felkelt 2,5-3 óránként.Most gyógyult meg egy megfázásból akkor amiatt volt fent sokat mert nem kapott rendesen levegőt..lehet hogy az maradt meg benne?vagy mi lehet a gond?
2010. jan. 11. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg fogzás?
2010. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogzás gond lehet.nézd meg az ínyét duzzadt-e,ha igen esetleg egy kis fájdalomcsillapítót próbálj adni neki,lehet este jobban fáj neki mint napközbe.
2010. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen bajlódunk a fogával már egy ideje már duzzadt az ínye és már mintha látni is lehetne a foga tetejét....attól lehet a sok ébredés?szegényem:(
2010. jan. 11. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig még nem is próbáltál fájdalomcsillapítót adni neki? Szerintem ilyenkor azért is érdemes kipróbálni, mert ha így nem kel fel, akkor valószínű, valami fáj neki. Szinte biztos, hogy a foga, vagy esetleg a megfázásból már teljesen kigyógyult? Nem fájhat a torka, vagy valami?
2010. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A megfázásból helyrejött,legalábbis napközben nem tapasztalok nála semilyen arra utaló jelet.Nem adtam eddig neki fájdalomcsillapítót,napközben adok neki homeopátiás szert.De holnap veszek neki panadol babyt mert az nincsen itthon csak nurofen.
2010. jan. 11. 21:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a nurofen is adható lenne neki de nekem a panadol szimpatikusabb,ne kérdezzétek miért.A nurofent csak a nagyoknak szoktam adni.és köszönöm szépen a válaszokat.
2010. jan. 11. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a "baj", hogy ha egyszer már aludt éjjel, akkor márpedig szokott tudni aludni éjjel. Tehát valahol "el lett rontva" a helyzet. Nálatok szerintem a betegséggel ezek szerint, igy szép lassan vissza kéne szoktatni aludni. Lehet, rájött, hogy babusgatják, vagy egyszerűen csak megszokta, hogy felriad. 6 hónaposan már elég rafinált is, tehát az is lehet, hogy kipróbálja, mit birtok. Elég sok a lehetőség. A fogzásról azt olvastam, ott sem szabad felkapkodni a babákat, mert aztán a végén mindig lesz kifogás, hogy miért is nem alszik a baba. Attól még, hogy fáj neki, nem kell órákig üvöltöznie, ezt babapszichológus mondta (nem ezekkel a szavakkal). Fontos ugyanúgy a rendszeresség, hogy éjjel nem kapkodják fel, hogy aludni kell. Nálunk bevallom, ez bevált, ha napközben nyűgös is, éjjel sosem kelünk fel hozzá a foga miatt. Néha fel-felsir álmában, de hallani, hogy nincs ébren, igy nem megyünk be, nem vesszük ki. Nincs is semmi gond, alszik szépen. Szóval van lehetőség bőven, kitartást, csak megtaláljátok a megoldást.
2010. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy szobában van velünk,nincsen felkapkodva,először kap ja a cumiját,aztán inni,aztán cicit ha semmi más nem használ,aztán eszik és visszaalszik.Elég húzós éjszakáink voltak a betegség alatt,éjjeleket kellett virrasztanom és lesnem hogy minden rendben van e annyira hörgött és köhögött és dugult az orra.és pedig azóta nincsen egy normális éjszakánk sem sajnos.:( sajnálom is szegényt mert napközben is van hogy felsikit ha éppen durvábban veszi a szájába a játékát (és gondolom fájhat tőle az ínye)igyekszem nem elrontani őméltóságát:) mert tudom hogy rafkósak is tudnak lenni ennyi idősen is akár.de azt sem szeretném hogy ha tényleg fáj neki akkor nem vagyok ott és ha azt szeretné ,akkor nem szeretgetem meg.:)
2010. jan. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!