Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játsszak a 9 hónapos...

Mit játsszak a 9 hónapos kisfiammal? (lent a probléma)

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem akarok fellengzős lenni vagy bármi ilyesmi, de amit a korabeliek játszanak ő már 5-6 hónaposan csinálta, és mára már semmi újat nem tudok mutatni neki. Megnéztem azt is, hogy esetleg idősebb babák mit csinálnak, ahhoz viszont még nem elég érett.. Mászik, áll, viszont nem igazán gagyog, nem köti le se a vers, se a mondóka, se a kukucs játék, most már a pakolás sem, a játékai sem. Vízben el van egy ideig, de az sem az igazi számára. Kínomban már kipróbáltam, hogy a tv-re hogyan reagál, de hála istennek vagy nem hála istennek az sem érdekli. A legnagyobb probléma, hogy túlmozgásos, nincs egy másodperc sem amikor megállna, megpihenne, viszont mostanra ugye mivel nem tudom lefoglalni, folyton hisztizik.. Ti mit csinálnátok?
2011. jún. 23. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem érdekli a játék, mert mászik, és áll.Számára most csak ez az érdekes.Felfedezte az új tudományát, és ez köti le a figyelmét.Hagyjad mászni, és álldogálni.Esetleg próbáld meg a labdát, imádni szokták!Ha mászik, tegyél érdekes dolgokat elé.És figyelj nagyon a biztonságára, most mást nagyon nem tehetsz.Az én lányom 2 napja múlt 9 hónapos, de még nem mászik, és nem is áll, vele akármit lehet játszani egyelőre.
2011. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Mi kis 9 hónaposunk szintén zenész. :) Most épp akrobata mutatványokkal szórakoztat, felmászik mindenre egy percem sincs. Nálunk csak egy dolog válik be, ha kimozdulunk otthonról. Szerintem megunta a lakást, már mindent felfedezett, így próbálunk szomszédolni, meg együtt vásárolgatni, sétálni a parkban. Ott olyan, mint egy mintagyerek. Szerintem azért, mert már a játékok nem kötik le. A fürdőkádból is kimászna, ha hagynánk...

Szóval nálunk a kinti hinta és a sok séta lett a megoldás. A kis agyának, ahogy a mami mondja, most erre van szüksége. Hogy megismerje a külvilágot.

2011. jún. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menjetek a játszótérre!
2011. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!