Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történt a kisfiammal most...

Mi történt a kisfiammal most 23hós és egyáltalán vagy csak alig eszik és iszonyatosan válogatós lett és minden második falatot ki köpi mitől lehet ez? Ki vagyok ez megy már 2 hete.

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is pont igy van ,nálunk ez kb 3-4 hete kezdödött.De én már nem idegesítem magam rajta ha éhes ugyis szól.Ne mérgelödj te sem, gondolom tudja már jelezni ha éhes.Inni igyanak az a lényeg ,már több anyukától hallottam ezt.Gondolom itt a jöidő és nem kívánják ugy az ételet.
2011. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mind a 20 tejfoga kint van, vagy nem most jön Pl a felső utolsó rágója? Nézz bele a szájába, mi a helyzet!
2011. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs még kint a 20 tejfoga de a rágók kint vannak.Én is gondoltam hogy esetleg a foga miatt van ez a nem evés.De már abban sem vagyok biztos
2011. jún. 16. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet akár torokfájástól is vagy csak simán a nagy meleg miatt, de nagyon gyakori kétéves kor körül, hogy válogatni kezdenek a gyerekek, vagy kevesebbet esznek. Gondolom, ez is az önálló énjük, az akaratuk felfedezésével jár együtt. Továbbra is kínáld mindenfélével, tegyél a tányérjára ebből is, abból is, és engedd egyedül enni, akkor is, ha maszatol. Nálunk ez a módszer vált be, bár még mindig válogat a kislányom, de így azért eszik úgy-ahogy. Szerintem így lehet biztosítani legalábbis a lehetőségét, hogy változatosan étkezzen, ugyanakkor nem alakítasz ki benne mindenféle ellenérzéseket az étkezéssel kapcsolatban az erőltetés miatt. Muszáj engedni, hogy ők döntsék el, mit esznek meg, még ha dietetikusok olyan klasszul elő is írják, mi a helyes.
2011. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!