Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudtok pihenni a bébitek...

Hogy tudtok pihenni a bébitek mellett?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos a kisfiam, éjjel 3-4 óránként eszik, mire mélyebben tudnék aludni, újra felébred, így kb. 2x2 órát alszom és egyre inkább úgy érzem, hogy ez irtó kevés. Nagyon fáradt és gyenge vagyok.

Egyedül lennék a problémával? Meddig tart ez az állapot kb?


2011. márc. 13. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Off: 17:41-es 64%-os anyuka!

Azért egy 2,5 hónapos babát ne szoktasson már le az éjszakai evésről!

2011. márc. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 3 hónapos, az első 1,5 hónapban éjjel 2 óránként keltünk, aztán fokozatosan tolódott ez ki. De nem azért mert húztam az etetéseket, (éjjel főleg nem, örültem, hogy alhatok kicsit) hanem a babóm alakította így. Hiszek abban, hogy akkor alszanak már többet, amikor készek rá, 2 napja például már este 8tól reggel 5ig alvás van:)

Úgyhogy kitartás és meglátod, amikor elég nagy lesz hozzá, többet fog aludni!!

2011. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem sok este 8tól reggel 5ig? Orvost kérdezted erről? Nem kötekedés, mert tényleg érdekel. Én most próbáltam az este 8tól hajnali fél2ig, többet már nem mertem és ébresztem ilyenkor, de gondoltam már arra, hogy megvárom, amíg ő ébreszt pl. CSak soknak tűnik ez, de jó lenne, mert úgy néz ki, hogy ő is 8tól szeret bealudni sokáig.
2011. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11.23as anyukának:

Nem hiszem, hogy sok az este 8tól 5ig alvás, ha éhes, úgyis felkel. Egyébként ez is csak 2 napig tartott úgy néz ki, mert most megint felkelt 2kor.

De én hiszek abban, hogy a kisbabák pontosan tudják, mikor mire van szükségük, alvás terén is

2011. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!