Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3. napja nem alszunk. Ötletek,...

3. napja nem alszunk. Ötletek, hogy tudjunk pihenni?

Figyelt kérdés

Fogzás, mozgásfejlődés, növekedési ugrás és a tré idő.

Egész nap a cicin lógna, nem alszik, max 5percet.

Se éjjel se nappal, placcsok vagyunk.

Ki lehetne valahogy kapcsolni a kicsit?

(4,5hónapos, van egy 2éves, szóval a cicivel a szájában aludjunk együtt amikor nem jön össze:S)


2011. jún. 10. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A tesóm kislánya ilyesmit ( [link] kap éjjelre, amit előtte egész nap a hűtőbe tettek:)

Meg naponta 2szer fürdetik, délben és délután a meleg miatt.:(:)

2011. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3 napja:((((Én egy éve:(((Bocsi,hogy segíteni nem tudok,inkább csak irigykedek,hogy csak 3 napja:) Ugye nem haragszol????
2011. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szó szerint semmit 72óra alatt 20percet sikerült aludnom. Mosott fos vagyok, az ájulás szélén vagyok, kb.

Előtte 13hónapot éjszakáztam át, de ennyire sose dúrván.

2011. jún. 10. 13:50
 4/18 anonim ***** válasza:
:( Szegény! Cumi??????nem fogadja el?
2011. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mozgásfejlődés miatti nem alvásra nálunk csak a babakocsiban alvás válik be.

Fogzásra nappal kap dentinoxot, ha nagyon fáj neki panadol és nurofen váltva, éjjelre meg germicid c-t adok, doki írja fel, nálatok felet szabad.

2011. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Amúgy együtt érzek veled ezerrel, 2,5 éves és 9 hósom van.
2011. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Semmit

Egész éjjel megy a műsor, 20percig rág utána bóbiskol, de felriad, sirdogál, most is csendben játszik, addig teszek veszek vele, de már vörösre dörzsölgette a szemét, cumit művackot nem fogad el, éjjel úgy aludt, hogy az ujjamat szopogatta, de hamar rájött, hogy nem az igazi. És egyre élesebb a foga, az megoldódik, remélem a többi is. Bár én már ahoz is fáradt vagyok, h aludjak. mák, hogy a nagy KO.

2011. jún. 10. 14:11
 8/18 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk! Mondjuk nálunk ennyire nem durva, de az enyém sem alszik túl jól 3 napja, egész nap nyekereg, dühösen tömi az öklét a szájában. Ma pl hajnal 3 után másfél órát aludt. Nálunk semmi nem használ, de nekünk is pont így jöttek össze a dolgok, mint nektek! Minden egyszerre, pedig amúgy egy áldott jó gyerek, de 3. napja, mintha kicserélték volna!

Nincs alaki aki besegíteni kicsi? Nekem mondjuk nincs, de ma utazunk vidékre anyuékhoz, már alig várom, mondtam a páromnak, hogy én nem maradok itthon, mert falnak megyek.

Az én fiam is 4,5 hónapos és nekem egy 3 éves dackorszakosom van mellette!

Kitartás!

2011. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A babakocsit meglátja üvölt:D

Nurót, panadolt még nem adtam neki, germicidc-t a naggyal előttük(neki rágók jönnek, bár ő alszik, ha fogzik)

És folyton játszani akar, ha leteszem aludni, csendben sötétben, akkor is feltalálja magát, ha más nem a zoknijával játszik...


Honnan van energiája nem tom...

2011. jún. 10. 14:21
 10/18 anonim ***** válasza:

szerintem az nem normális hogy egy ekkora baba ne aludjon

nem lehet hogy éhes? biztos hogy elég a tejed?

2011. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!