Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3. napja nem alszunk. Ötletek,...

3. napja nem alszunk. Ötletek, hogy tudjunk pihenni?

Figyelt kérdés

Fogzás, mozgásfejlődés, növekedési ugrás és a tré idő.

Egész nap a cicin lógna, nem alszik, max 5percet.

Se éjjel se nappal, placcsok vagyunk.

Ki lehetne valahogy kapcsolni a kicsit?

(4,5hónapos, van egy 2éves, szóval a cicivel a szájában aludjunk együtt amikor nem jön össze:S)


2011. jún. 10. 13:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

7kakis sűrű krémes pelenka per nap. Rengeteg pisi.

Már már túl is eszi magát...

2011. jún. 10. 14:41
 12/18 anonim ***** válasza:

ezt már próbáltad? : este a szokásos időbe lerakod,ha sír párpercig hagyod,majd bemész megvigasztalod,megint kijössz,és 1-2 perccel mindig később mész be.

Tudom,hhogy ez nagyon fárasztó,de nem tudom elképzelni,hogy előbb-utóbb ne aludjon el.


ezt a módszert egy műsorba láttam.már én is alkalmaztam a lányomnál bár ő akkor pár hónappal idősebb volt!

2011. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Elunja a sírdogálást és leáll játszani...

Csak addigra a nagyot felébreszti.

2011. jún. 10. 15:06
 14/18 anonim ***** válasza:

7 kaki egy 4,5 hónaposnak?????? nem beteg, hasmenés????

ne etsed túl, ne szoptasd állandóan.

ha sír egy kicsit, az nem baj, de én nem hagynám a mellemel vagy ujjammal a számban aludni!

adj neki Nurofen szirupt vagy Germicid C kúpot.

az nem állapot, hogy nem hajlandó aludni, főleg, hogy te se alszol.

2011. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nincs hasmenése, ennyit szopizik.

Szinte egész nap a cicin akar lógni, most is szoptattam, bealudt, lettem, már fent is van.

És vígan nézelődik, jár keze lába, gőgicsél. Már "nem akarom látni se", ma már próbáltam ringatni, "magára" hagyni az összes altatós módszer kilőve.

Lekentem dentinoxal, kaptunk viburkolt, ha az se lövi le, akkor nuró, már kész vagyok.

2011. jún. 10. 16:27
 16/18 anonim ***** válasza:

nem jó ez az össze-vissza etetés se...

lehet, hogy nem lakik jól...

2011. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy nagyon nehéz neked, és sajnos nem is tudok mit tanácsolni, de szerintem ha a babának semmi baja, akkor minek neki adni Nurofent meg Germicidet? ha a foga fáj, akkor úgyis üvölt, és a fájdalomtól való sírást meg lehet különböztetni a többi sírástól. Én ezeket akkor adtam neki, amikor 38,5 fölé ment a láza.
2011. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

4,5órája alszik, kínkeservesen aludt el, de alszik...

Ugrálóvár az ágyunk állaga, nem merem megmozdítani sem, pihenjen, ha nyugis, én se aggódok, jobb lesz.

Holnap a srácokat elzavarom, és pihenünk csajok:)

2011. jún. 10. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!