Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mikortól lehet/kell...

Most akkor mikortól lehet/kell fogkrémet használni?

Figyelt kérdés
Lányom 1 éves múlt. a doktornő azt mondta vizes fogkefével próbáljuk mosni a fogát(nincs sok, alul 2, felül pedig 2 fél), máshol meg már azt mondják lehet egy évesen fogkrémezni. Ha lehet akkor melyik fajtát válasszuk?
2011. febr. 21. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nenedent fluoridmentessel mossátok neki nyugodtan - DM-ben 600 Ft.

Erre rá is van írva, hogy nem baj, ha nem tudja kiköpni, és lenyeli a baba. Mi egyébként egy borsónyi mennyiséget teszünk csak ebből is.

Fluoridosat majd akkor, ha ki tudja már köpni!

2011. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg fogorvos szerint 3 évtől kell fogkrém. De ha napi egyszer mostok és csak ici picit, érintőlegeen teszel a fogkefére akkor nyugodtan lehet és ha lenyeli sem lesz tőle baja. Mi elmexet használunk azt amit első fog kibújásától 6 éves korig ajánlanak. ez van ráirva. Üdv
2011. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, akkor megpróbálkozunk fogkrémmel, mert még nem nagyon akarja hagyni hogy megmossuk neki, mindig kinyomja a nyelvével a fogkefét.
2011. febr. 21. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt, a nenedent az tényleg jó, mi is azt használjuk. Dm-ben lehet kapni, de kedves első válaszoló, az nem 600 ft, hanem 1600 :( Viszont nagyon kevés kell belőle, mi hónapokkal ezelőtt kaptuk, minden este fogat mosunk és még mindig csak a 1/5-e hiányzik.

16 hónapos kislány anyukája

2011. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Off:1600????

Én tegnap előtt vettem a DM-ben:649 Ft volt!

2011. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 1600-as az egy kezdő szett, ha jól tudom. Én a sima Nenedent gyermekfogkrémet szintén 600 ft-ért vettem a dm-ben!!!
2011. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így néz ki a 600 Ft-os Nenedent: [link]


És ilyen az 1600-as: [link]

Összetételében ugyanaz a kettő.

2011. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam dm-ben ilyen 600 ft-osat :( Köszönöm az ötletet, ha kifogy, akkor nem veszem meg a szettet 1600-ért :)

16 hónapos kislány anyukája

2011. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!