Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet fogkrémet...

Mikortól lehet fogkrémet használni és milyet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már tudnak öblíteni. Gyerekfogrémet válaszz, a gyerekorvos biztos tud ajánlani.
2008. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mikor tanulnak meg öblíteni? :)
2008. máj. 15. 07:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy tudjon öblíteni. Gyógyszertárban lehet kapni olyan fogkrémet, amit már a legelső fogacskánál is lehethasználni, van a csomagjában egy ujjra húzható kis szilikon kefe is, amivel Te meg tudod mosni a fogát. A neve: Nennedent

Nálunk nem mindig van a gyógyszertárban, de ha nincs, szólj, hog rendeljenek. Ezt nem baj, ha lenyeli, a legkisebbeknek csinálták, akiknek még csak most bújnak ki a fogacskái. Aztán később vannak 1 éves kortól fogkrémek, amiket szintén nem baj, ha lenyel. Ezeket már drogériában is meg lehet venni. Én először a Nennedent-et használtam, most a másfél éves fiamnál a Gabi málnaízű tejfogrémet használjuk már rendes fogkefével, de még én mosom a fogát.

2008. máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, akkor én el vagyok maradva, régen még nem volt ilyen :) Nekem még úgy mondta a védőnő, hogy először tanítsam meg, hogy a levegőt forgassa a szájában, utána a vízzel is játszuk el ezt, és utána lehet rá megtanítani, hogy köpje is ki a vizet.
2008. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom kb 2 éves volt mikortól "rendesen" moosott fogat.Akkor már köpött is .Igaz több ment le mint a mosdóba, de nem baj ha gyerekfogkrémmel próbálkoztok.Mi mentolossa mossuk mert a gyümistől hányt.Valamiért nem jött be neki.Az vadenecum junior volt.Most egy nagyon keveset rakok a kefére signalból és először én megmosom neki aztán ő is.
2008. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!