Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fogkrémet lehet használ...

Milyen fogkrémet lehet használni 1éveseknek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen az Elmex a legjobb. Van egész kicsi gyerekeknek (6 éves korig) is.
2009. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az ELMEXet ajánlom, az a legjobb! én fogorvostól kérdeztem meg, és nekem ő mondta....
2009. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi még a Nenedent-et használjuk, igaz, a fiam már 14 hónapos volt, amikor kijött az első foga. Most 17 hónapos és hat foga van, még van a Nenedentből, én azt még elhasználom. Utána Vadenecum gyerekfogkrémet szeretnék használni, már nagyon szépen tudunk öblíteni, szóval szerintem jöhet a rendes gyerekfogkrém lassan.
2009. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 10hónapos kortól használunk fogkefét-fogkrémet, Elmexet. Van, amit kimondottan a legkisebbeknek, az elso fogacskáktol, ill. késobbre az Elmex Junior 6-12 éves korig.
2009. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!