Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúknak kell húzogatni...

Kisfiúknak kell húzogatni fütyit vagy nem? Már annyit kerestem a neten, de sehol sem egyértelmű!

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 18:57
1 2
 1/15 szikra veronika ***** válasza:
szia! Nekem két kisfiam van. Az elsőnél én sem tudtam, hogy mit kell tenni , de a védőnő mondta, hogy húzogatni kell a kukacot. Neki 1 évesen kezdtük el a kis tesónak viszont már fél évesen és nem volt 1 éves mire feljött neki.
2011. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha kisfiad van, akkor igen, 'húzogatni'kell nekik, különben fájni fog neki, mert lenő, és az orvos fogja neki felvágni, ami nem kellemes:)
2011. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én 3 hós kora óta intézem...nagyon szépen fel van jőve :) így nem kell később felrántani ami nagyon fájdalmas. uncsitesómnak a fiának 2 évesen rántotta fel a doki, hát szegény még 2 hét múlva is sírt mikor pisilt... így én ezt el szeretném kerülni!
2011. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam amikor a fiam megszületett.Én megkérdeztem a helyi dokitól aki letolt,hogy mit akarok egy kisfiún húzogatni.Így nem is csináltam.Majd fél évesen úgy alakult hogy nagyon beteg lett,és kórházba kellett vinni.Volt egy kedves doktornő ott,és amikor a fiam meggyógyult teljes kivizsgálást csinált.Persze megnézte a kukiját is,és meglepődve kérdezte,hogy miért nem húzogattam a kicsinek.Sajnos a fiamnak teljesen letapadt,és amikor a doktornő felhúzta bevérzett neki..Ezért hetekig kenegetni kellett,és utána óvatosan kellett húzogatni..A doktornő szerint minél korábban elkezdjük annál jobb..

(A vidéki dokit aki azt mondta nem kell,jól helyre tettem.Köpni,nyelni nem tudod olyan mérges voltam.Soha többé nem mentem hozzá)

2011. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Másfél éves korig ,nem húzogatunk !!!!
2011. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 19:28

Akkor nem jól tudod angyalom.Az én fiamnak 7 hónaposan a doki rántotta fel,és neki is bevérzett..Már előbb e kell kezdeni.

2011. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Újszülött korától húzogatom neki óvatosan,csak amennyire a bőr engedi!Már csak azért sem tudom elképzelni,hogy másfél éves koráig ne huzogassam mert hát csak pisil meg a popsikrém is alárakódhat!
2011. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a csecsemősnővér, meg a védőnő, meg a doki is, hogy egy éves kora előtt nem szabad... én nem is húzogatom.
2011. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,elég eltérőek,majd akkor meglátjuk mi legyen,pár nap múlva megszületik!
2011. febr. 18. 21:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát itt sem fogsz egyértelmű választ kapni, ki ezt mondja, ki azt. Szerintem a gyerekorvost kérdezd meg, benne csak megbízol. Nekem azt mondta a gyerekorvosom meg a védőnő is, hogy amíg pelenkás addig le van tapadva, és ha húzogatom, és eltépem egy életre elintéztem a nemi életét. Én nem is húzogatom neki. Ha mégis letapad, a doki meg tudja oldani, inkább, minthogy én eltépjem neki.
2011. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!