Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a foga jön, mik az...

Lehet hogy a foga jön, mik az egyértelmű jelek? SOS

Figyelt kérdés
23 hetes a kisfiam.Vasárnap belázasodott.Tegnap és ma már nem.Most egy órán át sírt mire elaludt.A rágóka nem kell neki,és megnéztem az ínyét,de semmi duzzanatot nem látok és nem érzek rajta.Mennyi ideig bújhat a fog?Első baba,és nem tudom mennyi idő mire egyértelműen látszik hogy az a foga.Igaz az orvos azt mondta vírus,csillapítsam a lázát,ha lesz..De nekem megfordult a fejemben hátha a fogzás kezdődött el nála.Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat!
2011. ápr. 5. 11:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit megemlítenék hogy az orvos szerint ez a 3 nappos láz,de tegnap már nem ment 38 főlé,csak 36,9,37,0 volt,ma reggel pedig 36,6.És pár apró pici piros pötty van az arcán.De máshol nincs.
2011. ápr. 5. 12:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy vírus, tedd azt amit az orvos tanácsolt. 2 gyermekes anyuka vagyok. Az első gyermekemnél lázzal járt a fogzás, de csak kibújásnál! Tehát egyértelmű jele a FOG! A lányom nem lázas a fogainál, de tényleg mellőz mindenféle jelet, ha láz mellett megreped az ínye és egy átlátszó csíkot látsz, akkor fogzás miatt lázas, egyébként pedig(szerintem) nem.
2011. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vok, most olvastam a pöttyöket! Tuti vírus! Mindkét gyermekemnél volt ilyen! És pont a láz elmúlása után jön ki!
2011. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat!Nagyon hasznos volt!Akkor megnyugodhatok:)
2011. ápr. 5. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
a fogzásról annyit, nálunk már 2 hós korában fájhatott az ínye, nagyon gyömöszölt mindent a szájába, csorgott a nyála és meg is volt duzzadva az ínye. de csak 5,5 hós korára bújt elő 2 fogacska. igazából a kibújáskor nem is volt nagy sírás, de előtte többször volt olyan, hogy csak a foga miatt sírhatott.
2011. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyatejes baba? Lehet, hogy a láz és a pöttyök nincsenek összefüggésben. Ha anyatejes, a pöttyök lehet amiatt. Ha a foga jön, nagyon folyik a nyála, és nyűgös. Viszont olyankor gyengébb is az immunrendszerük, és minden baci megtalálja őket. A lázat egyébként is baci okozza. Fogzástól láz nem, de hőemelkedés lehet. Ha már két napja nincs láza, ne aggódj! Szerintem elindult a fognövekedés, és emiatt megtalálta valami baci. Ez természetes. Egy védőnő.
2011. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen szerencsére még van tejcsink bőven!:)
2011. ápr. 5. 17:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj,és igen gyömöszöli az öklét,igaz már jó két hónapja,és nyáladzik is elég szépen:))
2011. ápr. 5. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!