Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek egyértelmű jelek?

Ezek egyértelmű jelek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon tetszik nekem régen felvettem msnre beszélgetünk de utána már nemirtunk egymásnak de egy iskolába járunk és mindignéz meg köszönget pedig ő olyan embereknek akit anyira nemismer nemszokot köszöni ha egy társaságban vagyunk mindigprobál közeledni hozzám beszélni velem volt már hogy pl:segitett gitározni mert nem ment de a dologban az a csavar hogy barátnöje van.. de ha a barátnöjével van akkorisnéz ..sőt olyanra is voltpélda hogy mikormegltátoengem elengedte a barátnöje kezét szerintetek mit tegyek?
2011. máj. 23. 20:59
 1/1 anonim válasza:
Énis hasonló szituban vagyok, majdnem ugyan ez, de mi csak egyszer beszélgettünk... Énis kíváncsi lennék :) 21L
2011. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!