Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósoméknál hagyhatjuk 8...

Anyósoméknál hagyhatjuk 8 hónapos kisfiunkat 4 napra?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a férjemmel külföldre utazni, de azt hallottam, pont a 8. hónapban kezd el nagyon a szülőkhöz kötődni, és lehet, hogy végigsírná nélkülünk a 4 napot, vagy depressziós lenne, esetleg meg se ismerne minket újra? Egyébként anyósomékat szereti, mosolyog rájuk, megismeri őket. Általában nem feszeng idegen társaságban, hamar feloldódik, de még csak 6 hónapos,ez változhat.
2011. febr. 15. 21:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
Attól nem lesz anyámasszonykatonája meg önző,mert 8 hónapos korába nem hagyják a mamájáék 4 napra...
2011. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
az a helyzet hogy aki picinek nem hagyja sehol kesobb se fogja! ismerek boven ilyen szuloket es latom milyen anyas a gyerekuk. nehezebb lesz az ovi is ,de mindenki magan ugye! ugy kinozza a gyereket ahogy tetszik!
2011. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%

8 hónaposan a fiam már vígan el volt pár napot a nagyszülőknél,imád ott lenni.

Most lehet megkövezni az olyan anyukáknak,aki még a sarkon lévő boltból is rohan haza,mert abban az 5 percben annyira hiányzik a gyermeke.

Kérdező,ha eddig nem volt 1-2 óránál többet a nagyinál,akkor kezd el hozzászoktatni,aztán már aludjon ott egy éjszakát és így tovább.

2011. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
46%
Anya kell neki, nem nagyszülő. Eszembe sem jutna ilyen, hogy 4 napra otthagyjam bárhol is. Neked többet ér az utazás, mint a gyereked? Nem is hiányozna? Nem hiszem el, hogy belegondoltál ebbe. Ha meg igen, no comment...
2011. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%

egoista szülő aki szereti a gyerekét és nem passzolja le 8 hósan a nagyszülőknek napokra???

Te el vagy tévedve!

2011. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%
Lehet egoista szülő vagyok, de én úgy gondolom, hogy ha elkezdődik az óvi majd a suli, soha többet nem lehet velem annyi időt, mint ebben a pici korban és én ezt kihasználom. Mi visszük magunkkal mindenhova, pedig már 2 éves, és még nem aludt ott senkinél, szerencsére erre még nem volt szükségünk. Ez az én véleményem.
2011. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Mielőtt megszületett kislányom, Én is optimistán azt gondoltam, hogy majd napokra ott hagyhatom nagyszülőknél, ha hasonló helyzet alakul ki, akár már 2 hónaposan is. Már 2 éves, és mindössze 3-4 alkalom volt eddig, mikor egyetlenegy éjszakát nagyiéknál töltött alkalmanként, de azt is 1 éves kora után már. Ne tegyél ilyet, meg fogja viselni ilyen picin. Higgy nekem, Én nem vagyok para anyuci, sőt, de erre még Én is azt mondom, hogy ne. Lányomat még most sem hagynám ott több napig sehol, nélkülünk. Pedig nagyon közvetlen kiscsaj, de még Őt is "megviselné", ha napokra eltűnnénk.
2011. febr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
a 8-hos csecsemonek nincs idoerzeke! neki 1 or ugyanaz mint 1 nap. nekik az a fontos hogy jol erezzk magukat,es ha szeretet veszi oket korul es nem teljesen iseretlen a ama eszre se fogja venni. az en unokam 11-honapos volt mikor hozzam kerult . soha egy pilanatra se szenvedet es nem sirt meg az elso oraban se mikor a szulei elbucsuztak tole.ismert es mindig jol elvotuk. es mar azota eltelt 6 honap es edes kiegyensulyozott baba.pdig elotte o se volt senkinel.add nyugodtan es utazz,neki is jobb lesz utana ha kipihent es jo kedvu leszel. a babak atveszik a szorongas erzeset,ha elszalasztod az utazast sajnalni fogod szomorkodsz majd iatta es o ezt erezni fogja,ezzel tobbet artasz majd neki mitha otthagynad a mamanal. egy ismerosom kisfia kb. 1,5 eves volt mikor korhazba kerult,mondanom se kel sose volt tavol az anyjatol egy percre se, egy het alatt 2kg-ot fogyott es teljesen tonkre ment idegileg ,gyogyulas elott haza kellett vinni. hat ez jobb? es tortenhet barmi,amimiatt tavol kel lenni tole,nem feltetlen csak nyaralas es akkor kesobb ikor mar felfogja a dogokat ,tenyleg szenvedni fog.ha nem hiszel nekem kerdezz meg egy gyermek psichologust!felesleges tul aggoni a dolgokat.en mar felneveltem 3-at es a mamak sokat segitettek mert dolgoztam,hidd el hulyeseg annyira aggodni.csak az a fontos hogy az alvasnal ha van rongya vagy valami szokasos jateka ott legyen. akar egy vekony salat vagy kissebb ruhadarabot is ott hagyhatsz nala amin erzi az illatodat!
2011. febr. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
bocs a hibakert de azert remelem ertheto!
2011. febr. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, hogy otthagyhatod-e a kisfiadat, nektek kell tudnotok. Biztos, hogy megetetik, tisztába teszik, altatják, játszanak vele. Elképzelhető, hogy nyűgösebb lesz máshol, mint otthon, de nem hinném, hogy depressziós lesz attól, ha 4 napig nem lát téged. Az viszont már biztosabb, hogy te leszel az:-)

én is azt mondom, hogy az elkövetkező két hónapban amennyit csak tudtok, találkozzatok anyósodékkal, esetleg aludjatok ott, majd 1-1 éjszakára ott is hagyhatod. Majd meglátod hogyan viseli, illetve viseled, hogy nem vagy mellette.

Egyébként meg, ha muszáj elmenned, akkor menj, ha szórakozásból mennél, akkor pedig attól tedd függővé, hogy mennyit változik 2 hónap alatt.

2011. febr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!