Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom 4 éves most, jövő...

Lányom 4 éves most, jövő télen szerintetek itt hagyhatjuk a mamáékkal 1,5 hónapra? Egy hosszú utazásra mennénk a férjemmel.

Figyelt kérdés
eddig is vigyáztak már rá ilyen 1-2 hetekre, de ez azért hosszú idő. magunkkal vinni semmiképpen sem szeretnénk, a férjem vadász és ez ilyen vadászút lesz. mi a véleményetek? még ebben a hónapban kérik a vendéglátóink, hogy adjunk választ.
2010. febr. 6. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Te miért mész??Ez nagyon hosszu idő a kicsi számára
2010. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azért mert én meg természetfotózok :) meg amióta házasok vagyunk, mindig elkísérem. ezért nem is volt Európán kívül, mióta a kislányunk megvan. de persze, ha ez tényleg akkora tragédia, nem megyünk. azért kérdeztem, mert nem tudom...óvónéni szerinte mivel eddig is sokat volt a nagyszülőkkel, nem gáz, de nem vagyok ebben biztos.
2010. febr. 6. 17:35
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

és ha magaddal vinnéd?:))

és esetleg anyukádat is, ha nyugdíjas, hogy tudjon sígteni.

nem kéne kihagyni ilyen szuper lehetőséget:)

2010. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Ne haragudj,a magam véleményét írom,a döntés persze a tiéd:

nem tenném.szerintem nagyon sok.

2010. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen, még ezen is gondolkodunk, meg anyósom el is jönne. csak az szól ellene, hogy afrikába utazunk, rengeteg a betegség, nekünk is egy csomó oltás kell, és ettől féltem egy kicsit.
2010. febr. 6. 17:39
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha jól el van a mamáéknál,akkor nyugodtan elmehettek.Nem kell mindig egy kicsinek "csak" az anyja szoknyáján lógni.Sokkal rosszabb lenne neki,ha teljesen idegen környezetben,idegen emberek között van.Te is menj el nyugodtan a pároddal,Ő ugyanolyan fontos,mint a kislányod:Igaz,hogy a mai ifiasszonyok egy része ezt nem így gondolja.
2010. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Szia, en biztosan mennek. Akar minden nap lathatjatok egymast skype-on, beszelhettek telefonon, szoval azert lehetne intenziven tartani a kapcsolatot. A nagyszuloknek mi a velemenye? En mindig hallgatnek az anyukamra. Egyreszt mert tobb tapasztalata van gyereknevelessel kapcsolatban, masreszt meg ismeri a gyereket es a korulmenyeket.
2010. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
az én szüleim sajnos nem élnek már, anyósomék szívesen elvállalják. skypoznánk persze ahányszor csak lehet, meg nem a kislányt vinnék el, hanem ők költöznének addig hozzánk.
2010. febr. 6. 17:48
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem másfél hónap akkor is angyon sok idő. Szerintem kicsi még hozzá, ha már iskolás korú lenne akkor mennék, így nem.

De ez csa az én véleményem:)

És a skype meg a telefon nagyon nem ugyanaz mint odabújni anyához-apához.

Az én férjem majdnem egy hónapra ment Svédországba és a fiunk így is borzasztó nehezen viselte az "apahiányt" pedig mi is skypoltunk és én ugye itthon voltam vele.Elképzeltem hogy ha még én se lettem volna itt, valószínűleg még rosszabbul viselte volna.

Persze túléli, de én nem mentem volna.

2010. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Egyértelműen túl sok idő, nem azért mert a nagyszülők nem bánnak jól vele, hanem mert ti hiányoznátok neki...

Mi egy baráti házaspártól (akik szerintünk szuper jól nevelik a gyerekeiket) azt a "szabályt" tanultuk, hogy ahány éves a gyerek, annyi napot lehet "egyedül hagyni". Ez mindenféle "ráhagyással" is a sokszorosa...

Tudom, hogy nehéz lehet (én zenész vagyok, sok mindent kihagytam már a gyerekek miatt), de ezt vállaltuk. Ha nem is ugyanilyen lehetőség, de valami más biztos lesz majd később is...

Vagy nézzetek utána azoknak az oltásoknak, lehet, hogy nem is olyan veszélyes, és akkor mehet mindenki...

2010. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!