Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom 4 éves most, jövő...

Lányom 4 éves most, jövő télen szerintetek itt hagyhatjuk a mamáékkal 1,5 hónapra? Egy hosszú utazásra mennénk a férjemmel.

Figyelt kérdés
eddig is vigyáztak már rá ilyen 1-2 hetekre, de ez azért hosszú idő. magunkkal vinni semmiképpen sem szeretnénk, a férjem vadász és ez ilyen vadászút lesz. mi a véleményetek? még ebben a hónapban kérik a vendéglátóink, hogy adjunk választ.
2010. febr. 6. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

megártem az aggodalmatokat,de ha a nagyszülők költöznek hozzátok addig és a gyerek a saját környezetében marad pl megy oviba, a saját ágyában alszik,és okosan tudatositjátok benne hoy elmentek és vissza fogtok menni pl..kimentek a reptérre elütte vele meg nézegettek afrikáról képeket.akkor megérti és nem fogja fel másként hanem mintha ő is nyaralni lenne csak ó otthon a nagyiékkal,készitsetek kit sok képet videot amit megmutattok neki és perzse kapjon sok ajándékot is

és mehettek ja és persze rendszeresen tartsátok a kapcsolatot és biztositsátok a szeretetetekról őt

2010. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Én magam miatt nem tudnám ennyi időre otthagyni.Megőrülnék,úgy hiányozna....
2010. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem a szüleim küldtek kb. ennyi idős koromban egy évre külföldre nagyszülőhöz. Idegen nyelv volt, mire visszajöttem magyarul nem tudtam. Néha úgy érzem, hogy van bennem egyfajta harag még most is emiatt, pedig imádtam kint lenni, de valahogy rányomta a bélyegét a szüleimmel való kapcsolatomra. Persze a Ti esetetek sokkal 'lightosabb'( hú, ez nagyon ronda lett), mert nincs idegen nyelv, meg ismert már a nagymama, meg már többször volt ott heteket. Talán a másfél hónap nem annyira gáz. De Ti ismeritek legjobban a gyereketeket, ösztönösen tudni fogod, hogy belefér-e a kapcsolatotokba, vagy sem. Kívánom, hogy a legjobb döntést hozd meg!
2010. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

18:28-as, bocs, lehet félreérthető voltam: nem az oltástól féltem, hanem a rengeteg betegségtől, aminek csak egy része ellen oltanak.


amúgy ő egy elég edzett csajszi ilyen téren, volt már, hogy együtt utaztunk, de olyan is, hogy 2 hétig a mamáékkal volt itthon (akkor 1,5 éves volt).

2010. febr. 8. 08:22
 15/15 A kérdező kommentje:

eldöntöttem, visszaírtunk, hogy megyünk. ketten, mert az ismerősünk aki hívott nem javasolta, hogy vigyük a kicsit, a sok betegség miatt, meg mert lesz az útnak olyan része, ahol elég tábori körülmények lesznek.


kisasszonynak elmondtuk, nem hatotta meg. kérdezte, hogy fogunk beszélgetni, mondtam, hogy skypon (+ webkamera. azt ismeri, mert a keresztanyjával is beszélgettünk már úgy, mert ő messze lakik). azóta mondjuk le se száll a témáról, anyósomékat nyúzza, mikor ott van, hogy "szkápozzunk mama", és akkor be kell neki kapcsolni, velem beszél, vagy a keresztanyjával, és nagyon élvezi, hogy nem vagyok ott, mégis lát :) akkorákat röhög :D és mindennap megkérdezi, hogy mikor megyünk már, meg hogy mit hozunk neki onnan. ez utóbbin még gondolkoznom kell, minden útról kapott valamit, de ez most távoli, meg vadregényes, innen nyilván valami nagy dologra számít...még majdnem egy év van addig, de szerintem ha rajta múlna, felrakna minket az első gépre. szóval eddig úgy néz ki, kár volt aggódni...


Mindenkinek köszönöm, aki válaszolt nekem!

2010. febr. 10. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!