Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósoméknál hagyhatjuk 8...

Anyósoméknál hagyhatjuk 8 hónapos kisfiunkat 4 napra?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a férjemmel külföldre utazni, de azt hallottam, pont a 8. hónapban kezd el nagyon a szülőkhöz kötődni, és lehet, hogy végigsírná nélkülünk a 4 napot, vagy depressziós lenne, esetleg meg se ismerne minket újra? Egyébként anyósomékat szereti, mosolyog rájuk, megismeri őket. Általában nem feszeng idegen társaságban, hamar feloldódik, de még csak 6 hónapos,ez változhat.
2011. febr. 15. 21:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem még kicsi ahhoz hogy 4 napig külön legyen tőletek.Egy nap még elmenne,de szerintem ennyi nem.

Nem lehet megoldani hogy vigyétek?

2011. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
8%

Böghet, persze, talán próbáljátok meg hogy mostantól heti 1x ott alszik náluk, így egyszerübb lesz talán.

Attól függ anyósodék mennyire tudnak egy nagyon bögö gyereket lefoglalni és megnyugtatni.

2011. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

Biztosan nem hagynám magára ilyen korú gyermekem......Vinném magammal.


2 gyermekes anyuka

2011. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jól meglennének, amennyiben össze vannak már szokva. Szerintem jobb fokozatosan megszoknia, hogy más is szeretettel vigyáz rá, mint majd hirtelen, amikor bölcsibe/oviba megy. Nekem legalábbis ez bevált, és nem gond pár napra a nagymamáknál hagyni a kisfiamat. Van még 1-2 hónapotok, azalatt ha tudtok többet találkozni az anyósodékkal, bőven megszokhatja őket, és akkor nem fogja sokkolni.
2011. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
az attol fugg milyen az anyos!ha rendes es felelossegteljes es nem tul idos, azaz nincs felul 70-en. lassan -lassan oda lehet szokatni mielott indultok. es attol ne felj hogy nem ismer meg! az illatot nem felejti el es arrol biztos megismer!
2011. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
Senkinél.
2011. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Én majd bele pusztultam, amikor 3 napra kórházba kellett mennem és nem láthattam a fiam.

Eszembe sem jutna egy külföldi út (meg semmi más miatt sem) másra hagyni a 8 hónapos fiamat. Még ha szuper helyen lenne és a gondját viselnék, akkor sem.

Természetesen megismerne benneteket, ahhoz ő már túl nagy is, és ha nem akarod, hogy másfél napig haragdujon és csak dühösen nézzen rád a gyereked, ahogy sajna az nekem kijutott, akkor eszedbe sem jut az, hogy magára hagyjad.

Az én fiam is imád a nagyszüleinél is, de inkább vinném magammal, vagy maradnék otthon a fenekemen, már ne is haragudj.

2011. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

én nem mennék el úgy, hogy otthon hagyok egy 8 hónapost! neki még borzasztóan sok a 4 nap! 1 éjszaka belefér, de ezt én sokallom.


ha meg utolér titeket a szeparációs szorongás akkor nagyon fontos lenne, hogy vele legyél. ez nem arról szól, hogy bőg a gyerek egész nap, hanem eljut a tudatáig, hogy ti két külön személy vagytok és pont akkor kell megmutatni neki, hogy így is van de az anyukája mindig ott van, mindig számíthat rá.

2011. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%
micsoda egoista szulok vannak!na nehogy belehalj mar! azert nem kell tulzasba esni! szerintem menj csak nyugodtan ha teheted. semmi baja se lesz! nem kell olyan kenyes anyamasszonykatonaja onzo gyerekeket nevelni! majd rajossz! en mar tul vagyok rajta!
2011. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
én csak akkor hagynám, ha valami nagyon égető lenne pl. kórházba kellene mennem.
2011. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!