Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap megtudátok csinálni...

Gréta0215 kérdése:

Minden nap megtudátok csinálni a takarítást, főzést és az egy éves korig babával?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 07:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mont kezd nehezebb lenni, mert mar 1 eves, es jon-megy. Amig nem kozlekedett sok dolog egyszerubb volt. foleg a fozes, mert nem labatlankodott ott a konyhaban. Ja, es akkor meg 2X aludt. most mar csak akkor alszik d.e., ha koran ebred, mint ma.

Amugy minden nap fozok, elvetve sikerul 2 napra csinalno ebedet. Ketnaponta porszivozok, a konyhat 100X felsoprom naponta, de sajnos a felmosasokkal csuszok mindig, illetve a portorlessel, mert az nagyon nem szeretem. Mosas heti 2-3, attol fugg, hogy agynemus het van-e.

Vasalni este szoktam, mikor mar lefekudtek. Kivarok egy rakat ruhat, es akkor szinte egesz este vasalok. Sajnos azert nem ugy nez ki a lakas, mint, ahogy szeretnem, de hat gyerekek mellett nem ugyanugy mennek a dolgok.

2011. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!