Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a főzést...

Hogy oldjátok meg a főzést takarítást babátok mellett?

Figyelt kérdés
Olyan rossz ha ő ott sír mellettem!
2010. aug. 12. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Amíg kicsi volt, jött velem a babahordozóban (főzni). Amikor már mászott, akkor is jött utánam. Ha kíváncsi volt, mit motoszkálok a konyhapulton, beültettem az etetőszékbe. Mióta meg már járkál, azóta hol jön utánam, hol nem.

Mondjuk én hozzászoktattam, hogy ellegyen egyedül is.

2010. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én nagyon nehezen, ráadásul még dolgozom is. 11 hós, a napokban indult el, állandóan a lábam alatt van. Ezért sokszor inkább az üveges mellett döntök, vagy előre dolgozom. Amikor jön a nagyi, megcsinálok egy csomó kaját, kicsi dobozokba rakom szét és aztán már csak előveszem a fagyasztóból. PErsze ha valakinek van egy még nagyon második gyereke, akkor nem tudom, hogyan csinálja. Nehéz lehet.
2010. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Porszívózni nem tudok, mert fél a porszívó hangjától újabban. Kaptam páromtól ezért egy elektromos seprőt, azzal minden nap végigmegyek a lakáson. Ezt szereti, mászik utána, sikongat, meg akarja fogni. :) Szóval kész móka a takarítás mellette.

Főzni két naponta szoktam, akkor, ha alszik. Portörlés, fürdőszoba kiganézás és felmosás hetente, szintén akkor, ha alszik, vagy ha Apa itthon van, és lefoglalja valahol a lakásban vagy kint a kertben. (Esetleg elküldöm őket sétálni.)

Mosogatógépem van hála az égnek, így azzal nem kell bíbelődnöm.

2010. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem 2 kicsim van, 9 hós és 3,5 éves. Mindennap főzők, porszívozók, 2 naponta felmosok, port törlök. Mosogatógépem van, ezzel nem kell bíbelődnőm. Amikor alszik a kicsi, szusszanok kicsit, a nagy pedig csendben játszik. Ő már nem alszik délután, ezért persze néha szórakoztatni kell.
2010. aug. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg főzők a kicsi kint van a teraszon, vagy a nappaliban üldögél és molyol :) Ha odajön a konyhába, akkor adok neki fakanalat, műanyag edényeket és azzal elvan.
2010. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A 4 hónapos fiam mellett sehogy nem tudok főzni, mert napközben kb 1 órát alszik, plusz még ha lemegyünk sétálni. Az pedig nem elég arra, hogy főzzek is, egyek is, és minden mást megcsináljak. így én hétvégén főzök, amikor apa is itthon van, lehetőleg úgy, hogy legalább szerda-csütörtökig elég legyen. Aztán ha elfogy a kaja, akkor a hét vége felé rendelek ebédet. Azt mondják idővel jobb lesz, ha nagyobb lesz, könnyebben tudok majd főzni, majd meglátjuk. Neked mennyi idős a babád?
2010. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Banyuci!

Milyen az elektromos seprű?

Csak mert az én 4 hósom mellé is elkelne egy iylen... :)

Képtelen vagyook bármilyen házimunkát is elvégezni mellette!

Főzni nem főzök egyáltalán , takarítás hétvége, mikor férjem itthon van, vagy max.ha anyukáám jön hétköznap .

2010. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Off leszek, bocsi, de ilyen:

[link]

Akkuval működik, időnként fel kell tölteni. De 4x minimum végig tudok menni a 85 nm-es kérón egy feltöltéssel. Mind a négy oldalán a fejnek van keféje, felszedi rendesen a napi szöszmöszt, hajszálat, morzsát, ilyesmit.

2010. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
off: Köszi!!!!! :)
2010. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

kiskorában babahordozóban volt, később járókában, amit utált. így átálltam arra, hogy akor főzök amkor alszik, ált. könnyen, gyorsan készíthető ételeket. a takarítás: kisebb söprés stb, esetén ott van ő is, heti nagytakarításkor elmennek az apjával péntek du 2-3 órára, addig megcsinálom.

20 hós lesz

2010. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!