Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a főzést...

Hogy oldjátok meg a főzést takarítást babátok mellett?

Figyelt kérdés
Olyan rossz ha ő ott sír mellettem!
2010. aug. 12. 12:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sajna sokszor nehezen.3 hós a kislányom s egyedül nevelem,ráadásul pont egy hisztis korszakát éli,úgyhogy nem egyszerű.sokszor a főzéssel úgy vagyok h egymagamra nem főzök a takarítást pedig akkor csinálom amikor kicsit nyugodt vagy éppen alszik.
2010. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nyűgös, csak magamra kötöm mei-tai-ba, vagy karikás kendőbe, annak függvényében, hogy mit kell csinálnom, vagy jön és segít pl felmosni. Ő már egy éves, de bizony van olyan, hogy egész nap kézben lenne. Ilyenkor nagyon hasznos egy jó hordozó. (nyugodt baba+ két szabad kéz:) )
2010. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezeket mind akkor csinálom,amikor alszik. Vagy a déli alvásokor,vagy amikor este leteszem. :(
2010. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én addig megfőztem még délelőtt aludt,de mióta nem,nem tudok, mert ordít mellettem, tépi le a ruhámat, megpróbáltam így is de 2 hét után kiakadtam. Így hordjuk, sokkal nyugottabb az életünk. Hétvégén takarítok,mikor apa vigyáz rá, minden mást délután alvás időben....
2010. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az enyém szerencsére sokat alszik napközben, de ha nem vagyok kész a főzéssel, mire felkel, kiviszem magammal a konyhába. Most épp olyan korszakában van, hogy ordít, ha nem lát, de ha kint van velem a konyhában, hosszú ideig képes elszöszölni bármilyen játékkal, vagy csak néz:) Porszívózni csak akkor tudok, ha ébren van, de előfordul, hogy kitolom gyerekkocsistól az udvarra, ott várja meg, míg befejezem a takarítást. A lakás pici, kevés rajta a takarítanivaló, inkább rendrakás van bőven.
2010. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!