Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hogyan tápláljak...

Most akkor hogyan tápláljak hozzá?

Figyelt kérdés

Szülésem előtt pár hónappal még az ment, hogy ne adjunk tehéntejet, lisztet a babának korán, csak egy éves kora körül.

Most jött a védőnő, és szerinte már nyugodtan hozzátáplálhatok, és egy háztartási keksz negyedét tegyem az almapürébe, mert kimutatták, hogy nem számít a lisztérzékenységnél, hogy milyen későn adjuk, most az a módi, hogy minnél korábban. Rajtunk kísérleteznek?

Négy hós a lányom, egyszer kapott almát, de nem ízlett, úgyhogy egyenlőre hanyagoljuk!


2011. febr. 8. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a glutént 6 hónapos kortól kell! bevezetni a lisztérzékenység kialakulásának megelőzésére. 4 hónaposan én még korainak tartom.

Írok egy linket is:


[link]

2011. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én védőnőm azt mondta, hogy nem szabad háztartási kekszet, haqnem kapható babakesz, azt reszeljem az almába.
2011. febr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk sem tetszett az alma, most a banánhoz, körtéhez keverem és így elfogadja. Kell is, hogy azokat lazítsa. De mi sem eszünk kekszet, meg hasonlókat, még ráér.

Most próbáljuk a krumlit, répát, azokat egyre jobban szereti.

Lényeg, hogy ne görcsölj rajta, nekem sem ment addig jól a hozzátáplálás, amíg ezen aggódtam.

Jó próbálkozást, egy 6 hónapos kislány anyukája

2011. febr. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!