Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit javasolnátok...

Milyen babakocsit javasolnátok 6 hónapos babámnak? Kicsire összecsukható és könnyű legyen.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Én most épp ilyet vettem nagyon praktikus, de ha 1-10 ig kéne értékelnem akkor csak 5 kapna, merthát nagyon kicsire összelehet csukni, és csak 4,5 kilo, viszont nem dönthetö, és meg kell tanulni tolni, mert egyébként belerug az ember, de viszont ami nygyon jo benne, hogy nagyon könnyü iránitani. Kisfiam most 10 hos, nem tudom, hogy 6 hos babát is stabilan tartana-e, de viszont a hatodik honaptol ajánlott.



[link]

hobby.de/Kinder/Hauck.jpg&imgrefurl= [link]

2011. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Bocsi kicsit összevisszára sikeredett.

2011. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van,szép is meg jó is :)
2011. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


olcsó, kicsi, könnyű, fektethető is.

2011. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van és mi nagyon szeretjük.

Nem drága, könnyű irányítani, összecsukni, nem foglal nagy helyet, kényelmes a babának, jó nagy bevásárlókosár van alul és szép színük van :))

2011. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Quinny zapp van.Féltem tőle,hogy mi lesz,mert nem dönthető,de semmi gond vele.Nem szokott bealudni,imád nézelődni belőle.Bár olyan is előfordul,hogy hunyt benne kicsit és semmi...vidáman kelt.De azért megtartottuk sétákhoz a nagy kocsit(ő még sokszor alszik ilyenkor),kis szaladgáláshoz meg a kicsi quinny :)
2011. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19:35-ös vagyok,bocsi,lemaradt a link :)

[link]

2011. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. febr. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!